sadsad x
asdasd

Darphin Exquisage

Tipik olarak, cilt hücreleri yaklaşık olarak her 28 günde bir pul pul dökülür. Bu işlem sırasında ölü hücreler yeni hücrelerle değiştirilir. Sağlıklı yeni ciltte doğal pul pul dökülme sürecimiz sürekli ölü hücreleri tutar ve yenileriyle değiştirir. Ölü hücreler cilt yüzeyinde birikir ve yenilenmezse, gözeneklerin tıkanması, siyah nokta, sivilce ve daha büyük gözeneklerin ortaya çıkması ve cildin donuk mat görünümü gibi sorunlara yol açabilir.
Her insanın kendine özgü cilt tipine sahip olduğunu ve bazı tedavilerin belirli insanlar için farklı şekilde işe yaradığını hatırlamak önemlidir. Bu nedenle, bazen en iyi çözümü bulmak biraz deneme olabilir. Bu noktada kendi cilt tipinize en uygun ürünü ve markayı bulmak biraz zaman alabilir.
Bu noktada en iyi markalardan biri olan Darphin markası Kozmetik hayatına 1958 yılında başlamış, Fransa’da ortaya çıkmıştır. Darphin, gelişmiş güzellik için kinesio masaj uygulamaları ve saf bitki özü formülasyonlarının kaynağı olmaya devam ediyor. Darphin markasının içerisinde farklı cilt tiplerine ve farklı cilt sorunlarına göre seriler bulunmaktadır. Bu serilerden biri olan Exquisage serisidir. Exquisage serisi cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt olmasına katkı sağlar.
Darphin Exquisage Beauty Revealing Serum, çığır açan "CelluVie ™ Kompleksi" ve Artemia Extract ve Enginar gibi cildi yenileyici bileşenleri sayesinde, cildin görünümünü canlandırmaya yardımcı olur. Esneklik ve daha sıkı bir görünüm ve his için geliştirilmiştir. Kırışıklık ve çizgileri yumuşatmaya da yardımcı olur.
Darphin Exquisage Beauty Revealing Cream, "CelluVie ™ Kompleksi" ve cildi güçlendiren probiyotiklersayesinde, cildi rahatlatıcı nem ve koruma ile hızla yeniler. Daha parlak ve aydınlık bir cilde sahip olmanız için özel olarak tasarlanmıştır.
Exquisâge Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream, etkileyici gözler ve zarif bir gülümseme ortaya çıkarmak için cildinize canlılık sağlar. Bu rahatlatıcı krem, cildin doğal kollajen üretimini artırmaya yardımcı olmak için CelluVie Kompleksine sahiptir. Exquisage dudak ve göz kremi, elastikiyet ve sıkılığın gözle görülür şekilde arttırılmasına, çizgi vekırışıklıkların görünümünü düzleştirmeye, koyu halkaların ve şişkinliğin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Darphin Exquisage

Darphin ExquisageTipik olarak, cilt hücreleri yaklaşık olarak her 28 günde bir pul pul dökülür. Bu işlem sırasında ölü hücreler yeni hücrelerle değiştirilir. Sağlıklı yeni ciltte doğal pul pul dökülme sürecimiz sürekli ölü hücreleri tutar ve yenileriyle değiştirir. Ölü hücreler cilt yüzeyinde birikir ve yenilenmezse, gözeneklerin tıkanması, siyah nokta, sivilce ve daha büyük gözeneklerin ortaya çıkması ve cildin donuk mat görünümü gibi sorunlara yol açabilir. Her insanın kendine özgü cilt tipine sahip olduğunu ve bazı tedavilerin belirli insanlar için farklı şekilde işe yaradığını hatırlamak önemlidir. Bu nedenle, bazen en iyi çözümü bulmak biraz deneme olabilir. Bu noktada kendi cilt tipinize en uygun ürünü ve markayı bulmak biraz zaman alabilir. Bu noktada en iyi markalardan biri olan Darphin markası Kozmetik hayatına 1958 yılında başlamış, Fransa’da ortaya çıkmıştır. Darphin, gelişmiş güzellik için kinesio masaj uygulamaları ve saf bitki özü formülasyonlarının kaynağı olmaya devam ediyor. Darphin markasının içerisinde farklı cilt tiplerine ve farklı cilt sorunlarına göre seriler bulunmaktadır. Bu serilerden biri olan Exquisage serisidir. Exquisage serisi cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt olmasına katkı sağlar. Darphin Exquisage Beauty Revealing Serum, çığır açan "CelluVie ™ Kompleksi" ve Artemia Extract ve Enginar gibi cildi yenileyici bileşenleri sayesinde, cildin görünümünü canlandırmaya yardımcı olur. Esneklik ve daha sıkı bir görünüm ve his için geliştirilmiştir. Kırışıklık ve çizgileri yumuşatmaya da yardımcı olur. Darphin Exquisage Beauty Revealing Cream, "CelluVie ™ Kompleksi" ve cildi güçlendiren probiyotiklersayesinde, cildi rahatlatıcı nem ve koruma ile hızla yeniler. Daha parlak ve aydınlık bir cilde sahip olmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Exquisâge Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream, etkileyici gözler ve zarif bir gülümseme ortaya çıkarmak için cildinize canlılık sağlar. Bu rahatlatıcı krem, cildin doğal kollajen üretimini artırmaya yardımcı olmak için CelluVie Kompleksine sahiptir. Exquisage dudak ve göz kremi, elastikiyet ve sıkılığın gözle görülür şekilde arttırılmasına, çizgi vekırışıklıkların görünümünü düzleştirmeye, koyu halkaların ve şişkinliğin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Darphin Exquisage
Sıralama seçin
%25
Kargo
Bedava
%25
629,00 TL
471,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
889,00 TL
666,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
799,00 TL
599,25 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı