sadsad x
asdasd
Kategorinin En Çok Satan 10 Ürünü
Kategorinin En Çok Satan 10 Ürünü
%20
Kargo
Bedava
%20
330,00 TL
264,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
195,00 TL
156,00 TL
Kargo
Bedava

Caudalie Serum Çeşitleri

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%20
Kargo
Bedava
%20
330,00 TL
264,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
195,00 TL
156,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Caudalie Serum Çeşitleri

Fransız dermo-kozmetik markası olan Caudalie, ilginç bir kurulum hikâyesine sahiptir. Markanın kurucuları bir bağbozumunda Profesör Joseph Vercauteren'le tanışır. Bordeaux Eczacılık Üniversitesi Laboratuvarları'nın direktörü olan Profesör Joseph Vercauteren, üzüm çekirdeklerinin ne kadar güçlü bir antioksidan olduğunu anlatır ve bunun üzerine birlikte çalışmaya başlayarak Caudalie markasını kurarlar.
Kurulum hikâyelerinin öncüsü olan üzüm çekirdeği hemen hemen tüm ürünlerinin ana bileşeni niteliğindedir. Üzüm çekirdeğinin yanı sıra asma yaprağı ekstresini de formüllerinde sık sık kullanırlar. Özenle yaptıkları araştırmalar ile ürünlerini geliştiren marka, hem cildinize hem de doğaya dost olmaya odaklanmaktadır. Yaşanabilir bir dünya için sadece içinde bulunduğumuz zamana değil geleceğe de yatırım yapmak gerektiğini düşünen bir markadır. Bu yaklaşımları ile ürünlerinde plastik ambalajlara yer vermezler. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmezler ve geri dönüştürülebilir ürünler kullanmaya özen gösterirler. Doğaya ve yaşam alanlarına saygı en önemli felsefelerindendir.
Caudalie, cilt bakımınızın her aşmasını detaylı olarak düşünen bir markadır. Cilt tipiniz ne olursa olsun ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri geliştirerek size en iyi bakımı sunmayı hedeflemektedir. Cilt tipiniz hangi ürün serisinin size uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olur. Cilt tipinizi bildikten sonra ihtiyaçlarınızı karşılayan serileri kolaylıkla bulabilirsiniz.
Klasik cilt bakımı, cilt temizleme, tonik ve nemlendirme süreçlerinden oluşmaktadır. Bu bakım günlük olarak ihtiyaçlarınızı karşılasa da cildinizin sağlıklı görünümünü korumasında tek başına yeterli olmayabilir. Peeling, maske, serum gibi destekleyici ürünleri de cilt bakımı rutinlerinize eklemeniz tavsiye edilmektedir. Serumlar, özellikle 30 yaş üstü kişiler için geliştirilmektedir. Siz yaş aldıkça hücreleriniz ve cildinizde yaş alır. Bu da cildinizde bazı yaşlanma belirtilerinin oluşmasına neden olur. Bu belirtiler sadece yaş almaktan değil stres, sigara ve alkol kullanımı, sağlıksız beslenme, çevre kirliliği gibi nedenlerle de oluşmaktadır. Bu nedenle her ne kadar görünür de cildinizin ihtiyacı yok gibi gelse de uzun süre bu görünümünüzü destekleyebilmeniz için serum ürünlerini tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Caudalie serumlar cildinize yoğun bir şekilde nüfus ederek çok daha hızlı bir şekilde sonuç almanıza yardımcı olurlar.
Caudalie serumları özel içerikleri ile cildinizin en iyi sonucu alması için destek verir. Markanın birçok kült durumuna gelmiş serumu bulunmaktadır. Bunlardan en bilenenlerinden biri olan Vinoperfect Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Serum, cildinizde meydana gelen ton farklılıklarını gidermeye destek olarak cildinizin tek ton bir görünüm kazanması için çabalar. Cildin kaybettiği ışıltıyı yeniden kazanmasına destek verir. Cildinizin sağlıklı görünümünü kazanması için yardım eder.
Vinosource Yenileyici Gece Bakım Yağı; 6 güçlü yağın bileşimiyle oluşturulmuştur. Gece boyunca cildinize bakım yaparak cildinizin güne en iyi şekilde başlamasına yardım eder. Kuru yağ yapısına sahip olan ürün, cilt yüzeyinde yağlı bir hisse neden olmaz. Cildi besler, nem açısından doymasına yardım eder. %100 doğal bir içeriğe sahiptir.
Vine[Activ] Overnight Detox Oil; tüm cilt tipleriyle uyunlu olan geliştirilmiş olan bir bakım yağıdır. %100 doğal bir formülle geliştirilmiş olan ürün özel formülü ile güçlü bir antioksidan görevi görerek cildinizin toksinlerden arınmasına yardım eder. Gece boyunca cildinizin yenilenme sürecine destek olur. Yorgun görünümünüzü alarak güne cildinizin en iyi şekilde başlaması için çabalar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı