x
sadsad x
asdasd
Capicade Nemlendirici Saç Maskesi 150 ml

Capicade Nemlendirici Saç Maskesi 150 ml

Daha fazla Capicade ürünü
Barkod: 8681254301048
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
62,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Capicade
Ürün Serisi : Saç Maskeleri
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 04.10.2018- Perşembe
Özet Bilgi : Yağ ekstreleriyle güçlendirilen formülü aracılığıyla bakım sağlayan üründür. Saçları ağırlaştırmadan yumuşaklık ve hacim kazandırır. Saç köklerini güçlendirerek kopmalara karşı bakım sağlar. Saç tellerini arındırarak kepek oluşumunu engeller.
CAPİCADE NEMLENDİRİCİ SAÇ MASKESİ 150 ML

Saçların günlük bakıma ihtiyaç duyduğu kadar aslında rutin bakıma da ihtiyacı vardır. Örneğin saç maskeleri, saç tonikleri gibi özel ürünler rutin bakım için kullanılır. Bu ürünlerin kullanım amacı saçların sağlıklı yapısını korumasına yardımcı olmaktır. Sağlıklı saçlarda dökülmeler ve kepek gibi problemler meydana gelmeyeceği için, saçlarda incelmeler ve kellik gibi sorunlar da yaşanmayacaktır. Ayrıca piyasa da bulunan pek çok saç maskesinin doğal içerikli olup olmadığını bilmeden kullanan kişiler de saç dökülmesi daha da hızlı bir şekilde kendini gösterecektir. Bu nedenle Capicade Nemlendirici Saç Maskesi 150 Ml tamamen doğal ve saçların yapısını bozmadan koruma sağlayacak içerikler ile formüle edilmiştir.

CAPİCADE NEMLENDİRİCİ SAÇ MASKESİ 150 ML Özellikleri:

İçeriğinde IncaOmega Yağ bulunur. Bu yağ kırık saç uçlarını onararak görünümlerini düzeltmeye yardımcı olur. Koparak dökülmeleri durdurarak saçların zarar görmesini ve yapısının bozulmasına izin vermez. Saçları ağırlaştırmadan özel bir şekilde bakım gerçekleştirir. Saçlarda mevcut olan kırıkların görünümünü düzgünleştirir ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

Saçlara Etkisi: Saçların hacim kazanarak görünümlerinin düzgünleşmesine yardımcı olur. Kırık saç uçlarının görünümlerini düzgünleştirerek sağlıksız görüntüyü ortadan kaldırır.

Kullanım Şekli: Banyo esnasında ıslak saça uygulanan Capicade Nemlendirici Saç Maskesi 150 ml saç ve saç diplerine masaj yapılarak saça yedirilir. Durulanması gereken bir yapıya sahiptir. Maske saça sürüldükten sonra 10 ya da 15 dakika boyunca bekletilmelidir. Günlük kullanımında sakınca yoktur.

 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.