Ena Farma Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Baybay Night Damla 50 ML

Ürün Kodu: T25136
Barkod: 8699284270562
 • Doğal melisa, ıhlamır ve papatya bitki özleri içerir
 • Çocuklarda kuıllanıma uygundur
 • Uykudan 40 dakika önce kullanılır
 • İlaç değildir
SATIŞ FİYATI
119,00 TL
SATIŞ FİYATI
119,00 TL
HAVALE FİYATI
116,62 TL
HAVALE FİYATI
116,62 TL
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Baybay Night Damla İçeriği  Aktif Bileşenler 1 Damla *BRD
  Melisa: 0,05  **
  Mayıs Papatyası: 0,10  **
  Ihlamur Ekstresi: 1,02  **


  *BRD: Beslenme Referans Değeri
  **Beslenme Referans Değeri Yoktur

  Baybay Night Damla İçeriği  Aktif Bileşenler 1 Damla *BRD
  Melisa: 0,05  **
  Mayıs Papatyası: 0,10  **
  Ihlamur Ekstresi: 1,02  **


  *BRD: Beslenme Referans Değeri
  **Beslenme Referans Değeri Yoktur

  Baybay Night Damla 50 ml Nedir?

  Baybay Night damla 50 ml, içeriğinde melisa, ıhlamur ve papatya bitkilerinin özleri bulunan bir takviyedir. Canlıların biyokimyasal, fizyolojik ve davranışsal ritimlerin tekrarının ideal olarak sağlanmasına yardımcı olan bu bitkiler, ürünün formülünde belli oranlarda bulunmakta. 0,05 Melisa, 0,10 mayıs papatyası ve 1,02 ıhlamur ekstresine sahip olan Baybay Night damla, 50 ml'lik özel şişesinde ve sıvı formda satışa sunulur. Ihlamur, melisa ve papatya güçlü yatıştırıcı etkilere sahip bitkiler olduğu için bir araya geldiklerinde çocukların uykuya geçişlerini rahatlatmada etkilidir. Siz de hekiminize danışarak çocuğunuza Baybay Night damlayı rahatlıkla verebilirsiniz. Ürün, uygun fiyatıyla burada sizi bekliyor.

  Baybay Night Damla 50 ml Nasıl Kullanılır?

  Baybay damlayı kullanmaya başlamadan önce bunun herhangi bir hastalığın önlenmesinde veya tedavi edilmesinde kullanılabilecek bir ilaç değil, bir gıda takviyesi olduğunu unutmayın. Ürünün bileşenlerinden herhangi birine alerjiniz varsa ürünü kullanmayı bırakıp hekiminize başvurun. Baybay Night damlanın ambalajını açtıktan sonra ürünü buzdolabınızın kapak bölümünde ve kutusuyla birlikte muhafaza etmenizde fayda var. Baybay Night damla, 4-10 yaş arası çocuklarda uykudan kırk dakika önce 40 damla, 11 yaş ve üzeri kişilerde ise 60 damla şeklinde kullanılmakta. Ürünü bir kaşığa damlatarak direkt içebilir ya da bir miktar suya damlatarak tüketebilirsiniz.

  baybay.png (109 KB)
  baybay.png (109 KB)

  Baybay Night Hakkında

  Baybay Night, bir Ena Farma markasıdır. Bitkisel içerikli ürünlerini, Türk tıbbının hizmetine sunmak amacıyla 2009 yılında kurulan Ena Farma; o zamanda itibaren pediatri, KBB, dermatoloji ve dahiliye alanlarındaki ürünlerle faaliyetlerini sürdürmekte. Firmanın ürün gamı içinde Baybay Night damlaya ek olarak CarvenS, CarvenKids, Probar, Bitrin, Maxerin, Kidslyte, Bactoblis, Brofine, Cold-Mix, Pro-C, Pro-Mun, Supplyte gibi pek çok takviye, probiyotik, prebiyotik ve vitamin yer alıyor.

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.