sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
 Sepette Özel Fırsatlar
%15
Kargo
Bedava
%15
199,90 TL
169,91 TL
Kargo
Bedava
 Sepette Özel Fırsatlar
%15
Kargo
Bedava
%15
169,90 TL
144,42 TL
Kargo
Bedava
 Sepette Özel Fırsatlar
%15
Kargo
Bedava
%15
199,90 TL
169,91 TL
Kargo
Bedava
 Sepette Özel Fırsatlar
%5
Kargo
Bedava
%5
199,90 TL
189,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Vichy Slow Age

Vichy, Fransız dermo-kozmetik markasıdır. Adını ve gücünü Auvergne bölgesindeki Vichy termal suyundan almaktadır. Kendi laboratuvarlarında geliştirdiği ürünlerinde bu termal suyunun gücünden yararlanmaktadır. Bu termal suyundan 15 mineral yer almaktadır ve her biri cilt sağlığında önemli etkilere sahiptir. Marka, Avrupa mevzuatına uygun olarak ürünlerini geliştirir. Hayvanlar üzerinde test yapmaz.

Vichy; birçok cilt tipi ve cilt sorununa yönelik ürünler geliştirmektedir. Vichy Slow Age serisi; hava kirliliği, stres, güneş gibi faktörlerin cilt yüzeyinde neden olabileceği hasarları engellemeye yardımcı olur. Cildinizdeki yaşlanma belirtileriyle savaşmanıza destek verir. Daha genç ve dinamik bir görünüm yakalamanız için çabalar.

Vichy Slow Age; probiyotiklerin krem ile bir araya gelmesiyle geliştirilmiştir. Probiyotikler; cildinizi kötü etkenlerden arındırmaya yardımcı olur. Akne ve egzama tarzı sorunlarının giderilmesine destek verir. Cildin daha genç ve dinamik bir görünüm yakalaması için yardım eder.

Vichy Slow Age Eyes; tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bir göz çevresi bakım kremidir. Göz bölgesinde meydana gelen yaşlanma belirtileriyle savaşmanıza yardım eder. Göz bölgesini nemlendirir. Bölgenin daha genç ve dinamik bir görünüm yakalamasına destek verir.

Vichy Slow Age Fluid Gündüz Kremi SPF 25; anti-agin bakım sunar. Cildin nemlenmesine yardım eder. Cilt tonunu eşitlemeye destek verir. Cildin aydınlık ve tek ton bir görünüm kazanması için çabalar. Formülünde yer alan SPF 25 ile güneşten gelen zararlı ışınlara karşı cildinizi korumaya yardım eder. Normal ya da kuruya yakın cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Vichy Slow Age Krem SPF 30; günlük bakım kremidir. Cildinizi nemlendirir, anti-aging bakım sunar. SPF 30 ile cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı koruyarak güneş nedeniyle cildinizde bir hasar oluşmasına engel olur. Cildin yumuşak ve pürüzsüz bir doku kazanmasına yardım eder.

Vichy Slow Age Night Krem; anti-aging bakım sunan bir gece kremidir. Gece boyunca cildinizi nemlendirir. Cildin sıkılaşmasına destek olur. Bu sayede cildinizin güne en iyi şekilde başlaması için çabalar. Ciltte adeta bir detoks etkisi yaratır. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Hassas cilt tiplerinin de kullanımına uygundur. Hipoalerjeniktir.

Vichy Slow Age; geliştirdiği tüm ürünleriyle daha genç ve dinamik bir görünüm yakalamanız için çabalar. Serinin ürünlerinin etkisini iyi bir şekilde gösterebilmesi için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı