sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
%15
79,90 TL
67,92 TL
%15
%15
149,90 TL
127,42 TL
%15
%15
149,90 TL
127,42 TL
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Vichy Aqualia Thermal

Kuru ciltler için nemlendirici krem, karma ciltler için nemlendirici krem, hassas ciltler için nemlendirici krem, göz kremi olmak üzere birçok çeşidi bulunmaktadır bunun yanı sıra her ürün 50 ml. ya da 30 ml. kendi özel tüplerinde ve kavanozlarında satışa hazırdır. Kuru ciltler için tasarlanmış olan Vichy Aqualia Thermal kremleri, hem cildi güçlendirici hem de kuru ciltlere özel yatıştırıcı formulü ile birlikte hazırlanmaktadır. Gün aşırı kullanılması durumunda cilt kuruluğuna bağlı olarak göz kenarlarında ve dudak çevresinde oluşan kuruluk nedeni ile meydana gelen çizgileri yok etmektedir. Karma ciltler için nemlendirici kremler ise cildin daha dengede tutulmasını ve yağlanmaya bağlı olarak akne ve sivilce oluşumunu engellemektedir. Hassas cilt tipi, en zor olan cilt tipidir. Buna bağlı olarak bu cilt tiplerinde alerji, tahriş, kızarıklık ya da ani deri rahatsızlıkları görülmektedir. Hassas cilt tipine uygun şekilde geliştirilmiş olan Vichy Aqualia Thermal ürünleri cildi yatıştırıcı etkisinin yanında, güçlendirici etkisi ile de cilde dayanıklı bir görünüm aşılamaktadır.
Vichy Aqualia Thermal ürünleri düzenli şekilde kullanıldığı zaman etkisini göstermektedir. Bu durum da en az bir haftalık düzenli krem kullanımını göstermektedir. Bir haftadan sonra cildinizdeki değişimleri gözle görülür şekilde fark etmeye başlayacaksınız. Bu sayede kremler de düzenli kullanım ile etkisini göstermeye başlayacaktır.
Vichy Aqualia Thermal ürünlerine hem uygun fiyat seçenekleri ile hem de kaliteli orijinal içerikleri ile www.narecza.com internet adresinden ulaşabilirsiniz. Böylece ürünlerin kalitesinde hiçbir sorun yaşamazsınız. İnternet adresinden size gönderilen ürünler orijinal Vichy ürünleridir. Ayrıca çeşitli dönem ve zaman dilimlerine özel olarak indirim imkânlarından da yararlanabilirsiniz. İndirim seçenekleri ürünlerin stok durumuna ve özel günlere göre değişkenlik göstermektedir. En uygun Vichy marka ürünleri kaliteden ödün vermeden internet adresimizde bulabilirsiniz. Nemlendirici ve cilt yatıştırıcı ürünlerimizi uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile internet adresimizden sipariş vermeniz durumunda en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Böylece sitemizden ürün almanın fiyat avantajını elde etmiş olursunuz. Ödeme seçenekleri ve fiyat bilgisi için internet adresimizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı