Tribulus Kapsül & Tablet Ürünleri

sayfasında toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Nondo Vitamin Tribulus 60 Kapsül
Nondo - Nondo Vitamin Tribulus 60 Kapsül
Nondo - Nondo Vitamin Tribulus 60 Kapsül
 • Koenzim O10 40 mg
 • C Vitamini 50 mg
 • E Vitamini 50 mg
 • Erkekler için
 • İlaç değildir
(0) Yorum
Nondo Vitamin Tribulus 60 Kapsül
206,50 TL
Sovital Libox Horny 60 Kapsül
Sovital - Sovital Libox Horny 60 Kapsül
Sovital - Sovital Libox Horny 60 Kapsül
 • Panax Ginseng Ekstresi 200 mg
 • Maca Kök Ekstresi 200 mg
 • Kafein 200 mg
 • Rhodiola Ekstresi 150 mg
 • Tribulus Terrestris Ekstresi 150 mg
(0) Yorum
Sovital Libox Horny 60 Kapsül
346,04 TL
Orzax Ocean Tribulus Terrestris 60 Kapsül
Orzax - Orzax Ocean Tribulus Terrestris 60 Kapsül
Orzax - Orzax Ocean Tribulus Terrestris 60 Kapsül
 • Tribulus Terrestris Ekstresi içerir
 • Takviye edici gıda
(0) Yorum
Orzax Ocean Tribulus Terrestris 60 Kapsül
119,60 TL

Tribulus

Tribulus, demir dikeni ya da çoban çökerten ismi ile bilinen bir bitki tarafından üretiliyor. Yaprakları, meyveleri ve kökünden faydalanarak tıbbi amaçlı ve besin takviyesi olarak kullanılıyor. Yağsız bir kas kütlesine sahip olmak, kas geliştirmek, cinsel sağlığı güçlendirmek, genel vücut sağlığına olumlu etkileri gibi pek çok faydası bulunan tribulus, özellikle sporcular ve erkekler tarafından daha sık tercih ediliyor. Birden fazla marka ve formda yer alan tribulus gıda takviyesi ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tribulus Nedir? Ne İşe Yarar?

Tribulus terrestris olarak bilinen demir dikeni bitkisinin kökü, meyveleri ve yapraklarından üretilen tribulus, bir gıda takviyesi olarak biliniyor. Tribulus nedir sorusundan sonra en çok rastlanan soru tribulus ne işe yarar sorusu oluyor Genel vücut sağlığını desteklediği ve içerisinde yer alan saponin bileşeni ile testosteron seviyesini arttırdığı biliniyor. Cinsel sağlığı desteklemesi açısından da birçok kişi tarafından tercih edilen besin takviyeleri arasında yer alıyor. Kas oluşumu konusunda da oldukça etkili olan tribulus, içerisinde bulunan bileşenler sayesinde vücudun azot dengesini koruyarak kas liflerinin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlıyor. Böylece kas oluşumun desteklerken aynı zamanda vücut performansını da arttırdığı görülüyor. Gün içinde yoğun fiziksel aktivitelerde bulunan kişiler tarafından da tercih edilen bir besin takviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Tribulus vitamin kapsülleri şeklinde bulunuyor. Narecza sizlere 1000mg tribulus seçeneği ile Bigjoy, 500 mg seçeneği ile Orzax ve 400 mg seçeneği ile de Nondo tribulus markalarını sunuyor. Bağışıklık sisteminizin korunmasında da oldukça etkili bir ürün olan tribulus içerisinde aynı zamanda C vitamini ve D vitamini bulunuyor. Siz de vücudunuzu destekleyici tribulus ek gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız kullanım detayları için doktorunuza danışabilir ve size uygun tribulus ürününe sahip olabilirsiniz.

Tribulus Nasıl Kullanılır?

Narecza ile en iyi tribulus besin takviyesine sayfamız üzerinden sahip olabilirsiniz. Tribulus tablet formu ile hayatımızda varlığını sürdüren bir besin takviyesi olarak yer alıyor. Tüm besin takviyelerinde olduğu gibi tribulus kullanmadan önce de bir uzmana danışılması ve doktor kontrolünde doktor kontrolünde vücudun ihtiyacı kadar kullanılması tavsiye ediliyor. Öğün yerini tutabilecek bir besin takviyesi olmamasından dolayı günlük öğünlere ek olarak kullanılan takviyeler arasında yer alıyor. Bu yüzden tribulus kullanımı tamamen kişisel olup bireylerin ihtiyaçları ve gün içindeki programları ve yoğunluklarına göre şekilleniyor. Günde maksimum 2 ila 3 kapsül kullanılması tavsiye ediliyor. Kullanılan tribulus kapsülün miligramına göre bu oran günde 1 kapsül kullanımı kadar düşebiliyor. Hamilelik, emzirme ve hastalık durumlarında kullanımına dikkat edilmesi ve mutlaka doktorunuza danışmanız öneriliyor. Ayrıca oral yolla kullanılan tribulus kapsüllerin bol su ile tüketilmesi tavsiye ediliyor.

Tribulus Fiyatları

Tribulus fiyatları birden farklı unsura bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bunlar tercih edilen markaya, kapsül adedine ve miligram seçeneklerine bağlı olarak şekilleniyor. Tribulus gıda takviyesi çeşitleri tek bir formda bulunuyor olup yalnızca marka ve miligram seçeneklerine bağlı olarak değişim gösteriyor. Fakat Nondo markasında olduğu gibi farkı markalarda da destekleyici vitaminler ile harmanlanmış tribulus gıda takviyeleri de yer alıyor. Doğal yollarla %100 demir çiçeği bitkisinden üretilmiş tribulus besin takviyesi mi yoksa vitaminler ile harmanlanmış besin takviyesi mi tercih edecekleri kişilerin tercihine bırakılıyor. Sayfamız üzerinden tribulus gıda takviyeleri inceleyebilir, bütçenize uygun tribulus takviyesini seçebilirsiniz. Dilerseniz diğer takviyeler sayfasından ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz ek gıda takviyelerini de inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.