sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
%15
149,00 TL
126,65 TL
%15
%15
100,00 TL
85,00 TL
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

SVR Xerial

SVR;1962 yılında Fransa’da kurulan bir markadır. Kurucuları Simone ve Robert Véret’dir. Marka kurulduğu günden beri cilt sağlığını destekleyen dermo-kozmetik ürünler geliştirmektedir. Her bir cilt sorunun ayrı bir bakıma ihtiyacı olduğunun bilincinde olan marka farklı cilt sorunlarına yönelik farklı seriler geliştirmektedir. Kendi laboratuvarlarında geliştirdikleri özel formüllü ürünleri ile güzel bir cilde herkesin sahip olabileceğini göstermeye çalışmaktadırlar. Yıllardır sektörde elde ettikleri önemli konumları ile bunu başardıklarını göstermektedirler.
SVR markası kuru, normal, yağlı cilt tiplerinin yanı sıra cildinde epilasyon, tıraş, sinek ısırıkları gibi farklı nedenlerle tahriş durumları yaşayan kişiler için de ürünler geliştirmektedir. Bunun yanı sıra leke sorunları, güneş bakımı, anti-aging bakımı gibi daha ciddi bakımlar geliştiren sorunlar için de ürünler tasarlamaktadır. Cilt sorununuz ne olursa olsun ona uygun bir SVR serisi bulabilir ve cildinizin kısa sürede güzelleşmesine destek verebilirsiniz.

SVR markasının dikkat çeken ve sevilen birçok serisi bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Xerial; cildinde kuruma nedeniyle çatlak ya da nasır gibi sorunlar oluşan kişiler için geliştirilmiştir. Bu tür sorunlar yaşayan cilt tipleri için özel olarak geliştirilen bakım serileri çok azdır. Bu nedenle SVR güçlü ürünler ile bu sorunlara yönelik de ürünler geliştirmeye çalışmaktadır. Seride vücut bakımının yanı sıra ayak ve tırnak bakımı için de ürünler bulunmaktadır. Bu güçlü formüllü ürünleri ile kısa sürede cildinizin iyileşmesine yardım eder. Cildinizin sağlıklı dokusunu yeniden kazanması için çabalar. SVR Xerial ürünlerinin etkilerini gösterebilmeleri için düzenli olarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

Svr Xerial 30 Krem; kol, dirsek, bacak gibi bölgelerde kuruluk nedeniyle pullanma, döküntü ve iç içe geçen tüylenme gibi durumlar yaşayan kişiler için geliştirilmiştir. Bölgenin ihtiyacı olan nemi kazanmasına yardım ederken bölgenin pürüzsüz bir doku kazanması için de destek verir.
Xerial Cracks And Crevasses; topuk, ayak ve el bölgesi için geliştirilmiştir. Kuruluk nedeniyle bu bölgede oluşan çatlama ve sertleşme gibi sorunların giderilmesine yardım eder. Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmaya çalışır. Cildin rahatlamasına destek verir.

Svr Xerial 10 Body Milk; kuruluk nedeniyle cildinde pullanma ve hassasiyet gibi sorunlar yaşayan kişiler için geliştirilmiştir. Yüz ve vücut bölgesinde kullanıma uygun olan ürün, cildin yumuşamasına ve rahatlamasına yardım eder. Cildinizin 24 saat boyunca nem açısından dengede kalmasına destek verir. Bu sayede hassasiyet sorunlarının giderilmesi için de çabalar. Sağladığı yüksek nem ile cildinizde meydana gelen çatlak sorunlarının da giderilmesi için destek olur. Cildi rahatlatır ve pürüzsüz bir doku kazanmasına yardım eder.
SVR Xerial serisinin tüm ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı