x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 4 5
SVR Laboratoires
SVR Laboratoires
%20indirim 379,00 TL 303,20 TL
Sırala:
1 2 3 4 5

SVR LABORATORİES

"Yapılan bütün çalışmalar, cilt yapısının ve cilt görünümünün güzellikleri içerisinde hayatın zevkini yaşamanıza fırsat sunmak için. Sahip olduğunuz güzel cilt yapınız ile dünyaya iyimser ve alçakgönüllü davranabilir, onun daha güzel bir yer olmasına yardımcı olabilirsiniz. Her şey daha iyi hissetmek için.”

SVR ’nin Eczacı Başkanı olan Cyril Veret; ürünlerini büyük bir aile şirketi olarak kullanıcılarının hizmetine sunduğunu belirtiyor. 50 yıl önce anneannesinin çıktığı bu tutkulu yolda aynı şekilde ilerleyerek kozmetik alanında ilk günkü formülleri korumaya ve geliştirmeye büyük özen gösteriyor. Babasının gelişmiş iç güdüleri ve vizyon sahibi bir bilim adamı olması ile dermatolojik anlamda ileri bir endüstriyel çağa adım atmıştırlar. Bu tutku gün geçtikçe daha da büyüyerek laboratuvarlarını da aynı ölçüde büyütmelerine sebep olmuştur.

Cyril Veret ise ailesinin bırakmış olduğu altın mirası üçüncü nesil girişimci ve bir eczacı olarak devam ettirmektedir. Qui Est merkezli olan laboratuvarlar 2009 yılında bu hizmet için satın alındı ve kalite standartları gün geçtikçe arttırıldı.

Bünyesinde bulunan 50 araştırmacı ve 380 iş ortağı ile büyük adanmışlıklarla yenilik ve kozmetik alanında ki büyüme oranı gün geçtikçe kat kat artmaktadır. 50 yıldır bu sektörde ‘Biz de Varız’ diyen SVR; bugüne kadar kazanmış olduğu itibar ve güven ile 50’den fazla ülkede eczacılar, dermatologlar ve sürekli kullanımı devam eden müşterileri ile en çok tavsiye edilen marka halindedir.

Yarının en büyük kozmetik şirketini inşa eden SVR, 2011 yılında SVR Laboratuvarlarındaki araştırmalar ve entegre tesisleri için 11.000.000 € yatırım yaptı. Uluslararası pazarları fetheden şirket büyümesini; ürün kullanıcıları, satış geliştirme ve pazarlama ekibi ile güçlenerek sürekli devam etmektedir.

Her şeyden Önce Gelen Müşteri

"Sürekli çalışan ortaklarım olmadan bu büyümeyi asla yapamazdım. Onların tutkusu, mükemmellik arzusu ve cömertlikleri ile yüksek kalite standartlarımızı somut hale getirdik.” Cyril Veret Şirketin yenilik standartları hakkında ki tek umursadığı şey insanların mutluluğudur. Özel ürün formülleri ve ürünlerin ambalajında ki maddelerin seçimi bile çevreye duyarlı ve insan ve malzeme kaynakları denetiminde geliştiriliyor. Uluslararasında çevre duyarlılığı adına gönüllü olan şirket 2010 yılında ISO 14001 sertifikası aldı.

MÜŞTERİLERİMİZE SÖZÜMÜZ

"Bize yaşam tarzınızı ve cildinizin ihtiyaç duyduklarını anlatın, bizde sizler için kurulan laboratuvarlarımızda size etkin, özel ve aktif ürünler geliştirelim.”

Svr krem ve diğer ürünler tüm cilt tipleri ve ihtiyaçları göz önüna alınarak laboratuvar ortamında formüle edilmiştir. Markanın ürün gamı içerisinde güneş ürünleri, leke onarım ürünleri, kızarık cilt ürünleri, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ve yağlı cilt tipleri için özel bakım ürünleri bulunmaktadır.

Bazı SVR Laboratories ürünleri:

RUBIALINE

Benzersiz TERMOREGÜLASYON etkisi ve eritem üzerindeki etkinlikleri için seçilen aktif bileşenler içerir. Kızarıklığa eğilim gösteren hassas ciltler için tasarlanan bu ürün, cildin tüm gereksinimlerini karşılayan komple bakım serisidir. Ciltteki kızarıklıklar, rahatsız edici bir şekilde görülen kılcal damar problemleri, yanma ve batma hissine karşı cilde yardımcı etkide bir bakım sunar.

CLAIRIAL

Ciltte görünen lekelerin giderilmesine ve ciltteki tahribatın onarımına destek olan bu koruyucu ürün, SVR özel ve bilimsel patentli formülü olan Lumiwhite+ sayesinde tüm leke tiplerinde eşsiz bir etki sağlar. Düzenli bir bakım oluşturulduğunda cildinizde sizi rahatsız eden görünümü azaltarak yeni ve daha taze bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Bu ve bunun gibi birçok güzellik sırrını bulabileceğiniz, geniş ürün yelpazesine sahip sitemizden daha fazlasını öğrenebilir; dilediğiniz ürünü online olarak sipariş edebilir veya aklınızdaki soruları canlı sohbet alanından deneyimli personelimizle paylaşarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.