Nbt İlaç Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

NBT Life Magneffer P5P 30 Stik Saşe

Ürün Kodu: T24673
Barkod: 8680645530487
 • 200 mg Magnezyum
 • 5 mg B6 Vitamini
 • 100 uq B12 Vitamini
 • İlaç değildir
SATIŞ FİYATI
109,15 TL
SATIŞ FİYATI
109,15 TL
HAVALE FİYATI
106,97 TL
HAVALE FİYATI
106,97 TL
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • NBT Life Magneffer P5P Nedir?

  NBT Life Magneffer P5P gıda takviyesi mineral ve vitamin içeriğiyle beslenme düzenini desteklemek üzere sunuluyor. Ürünün içeriğinde magnezyum malat, magnezyum sitrat, vitamin B12 ve vitamin B6 gibi değerler bulunuyor. Bu değerler düzenli olarak tüketilen gıdalarda da yer alıyor. Sebze, meyve, et ve süt ürünleriyle çeşitli bir beslenme programı oluşturarak vitamin ve mineral değerlerini tüketebilirsiniz. Yoğun tempoda beslenme düzenini ayarlamakta güçlük çekiyorsanız NBT Life Magneffer size göre! Markanın beyanına göre ürünün içeriğinde bulunan magnezyum, B6 ve B12 vitamini normal enerji metabolizmasına katkıda bulunuyor. Bununla birlikte bu değerler normal protein sentezinde ve kemik sisteminin korunmasında rol alıyor. Çeşitli bir beslenme rutiniyle vücut sağlığınızı korumak için ürünü tercih edebilirsiniz.

  magnefer.png (87 KB)
  magnefer.png (87 KB)

  NBT Life Magneffer P5P Nasıl Kullanılır?

  NBT Life Magneffer gıda takviyesi şase formuyla her alanda kullanıma uygunluk gösteriyor. Marka, ürünün güne başlarken sabah aç karna veya kahvaltıdan 1 saat sonra 1 saşeyi suya karıştırarak kullanılmasını öneriyor. NBT Life Magneffer şasesini açtıktan sonra bekletmeden tüketmenizde fayda var. Aksi takdirde stik şasenin toz formu nemin etkisiyle sertleşebilir. Vücut değerlerinize uygun bir kullanım rutini belirlemek için doktorunuza danışabilirsiniz. Ayrıca hamilelik ve ilaç kullanımı durumlarında da hekiminizin direktifleriyle ürünü tüketebilirsiniz.

  Marka Hakkında

  Vitamin ve mineral takviyeleriyle bilinen NBT Life markası farklı ihtiyaçlara hitap eden ürün seçenekleriyle kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. 2012 yılından beri gıda takviyesi alanında faaliyet gösteren marka ürünlerini GMP (İyi üretim uygulamaları) standartlarına göre sunuyor. NBT Life markasının tüm vitamin, mineral ve multivitamin takviyesi çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Farklı markaların sunduğu gıda takviyesi çeşitleri de Narecza’da sizi bekliyor.

  %41
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  185,00 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.