sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%35
Kargo
Bedava
%35
519,00 TL
337,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
499,00 TL
324,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
499,00 TL
324,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
509,00 TL
330,85 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
364,00 TL
236,60 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
364,00 TL
236,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Lierac Supra Radiance Serisi

Lierac Supra Radiance, 40’lı yaşların verdiği cilt yıpranmalarını en hafif düzeye indiren; cildin daha ışıltılı, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlayan bir kozmetik serisidir. Lierac, toksin ve benzeri maddelerin birikerek yaşlanma ve kırışıkların oluştuğu 40’lı yaşlarda, cildin sahip olduğu canlı ve güçlü görünümü tekrar kazandırmayı sağlayan Supra Radiance serisini üretmiştir. Doğal kaynaklardan yararlanılarak üretilen seri; detox ve antioksidan etkisi olmak üzere iki adımda daha parlak ve sağlıklı cilde sahip olmayı sağlıyor.
Yoğun bir şekilde güneş ışığına maruz kalmak, çok soğuk ve kuru havalara maruz kalmak, sıcak su ile uzun süre duşta kalmak veya büyük yüksekliklerde bulunmak (uçak da buna dâhildir) cildin kurumasına ve dolayısı ile pürüzsüzlüğünü kaybetmesine neden olmaktadır. Lierac Supra Radiance Masque Eclat, cildin kaybettiği pürüzsüzlüğü kazanmasını sağlar.
Yıllar, göz çevresindeki canlı pigmentlerin de bozulmasını ve dolayısı ile sahip olduğu canlı rengin kaybolmasına neden olmaktadır. Lierac Supra Radiance Eye Serum, göz çevrelerinin daha canlı ve parlak görünüm elde etmesini sağlar.
İnsan yaşamının sürdürüldüğü sosyal çevrede gerek kimyasal maddeler gerekse kirli hava molekülleri sonucunda cilt yapısında tıkanıklıklar ve bozulmalar görülür. Lierac Supra Radiance Jel Krem, cildin kirli hava moleküllerinden arınmasını sağlayan antioksidan özelliğe sahiptir.
Lierac Supra Radiance Nuit gece kremi, özellikle ileriki yaşlarda yaşanan cilt kırışıklıkları ile mücadelede önemli bir role sahiptir.
Lierac Supra Radiance dermokozmetik yaşlanmayı önleyici seri içerisinde bulunan ürünlerin cilt tarafından emilimi oldukça hızlı ve kolay gerçekleşir. Cilt üzerinde yaşlılığa bağlı olarak oluşan renk değişiklikleri ve deri renklenmeleri ile savaşma noktasında da oldukça başarılı bir geçmişe sahiptir. Seride yer alan göz çevresi kremi yalnızca 40 yaş üzeri kullanıcılar tarafından değil; daha genç nüfus tarafından da tercih edilmektedir.
Lierac Supra Radiance dermokozmetik seri, yıllar geçse de sahip olunan güzelliğin hep canlı ve duru olmasını sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan doğal kaynaklar ve antioksidan maddeler ile daha sağlıklı, parlak ve canlı ciltlere sahip olmak artık çok kolay. Güzelliğini kontrol altında tutmak ve daha güzel bir cilde sahip olmak isteyen kadın ve erkeklerin Lierac Supra Radiance serisini kullanım detaylarına uygun bir şekilde, düzenli olarak kullanmaları önerilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı