Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Serisi

Lierac Serilerini Keşfedin.

sayfasında toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Lierac Phytolastil Jel 200 ML Çatlak Bakım Kremi
Lierac - Lierac Phytolastil Jel 200 ML Çatlak Bakım Kremi
Lierac - Lierac Phytolastil Jel 200 ML Çatlak Bakım Kremi
 • Çatlak karşıtı jel
 • Üstün sıkılaştırıcı bakım
 • Yağsız jel doku
 • Lierac kalitesi
 • 200 ML
(0) Yorum
Lierac Phytolastil Jel 200 ML Çatlak Bakım Kremi
408,72 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Lierac Phytolastil Solute 75 ML Çatlak Karşıtı Serum
Lierac - Lierac Phytolastil Solute 75 ML Çatlak Karşıtı Serum
Lierac - Lierac Phytolastil Solute 75 ML Çatlak Karşıtı Serum
 • Çatlak karşıtı serum
 • Yırtılmalara karşı bakım
 • Besleyici etki
 • Canlı görünüm
 • 75 ML
(0) Yorum
Lierac Phytolastil Solute 75 ML Çatlak Karşıtı Serum
559,20 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Lierac Phytolastil Jel 400 ML Çatlak Bakım Kremi
Stokta Yok
Lierac - Lierac Phytolastil Jel 400 ML Çatlak Bakım Kremi
Lierac - Lierac Phytolastil Jel 400 ML Çatlak Bakım Kremi
 • Çatlak bakım jeli
 • Cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı
 • Yağsız jel doku
 • Üstün Lierac kalitesi
 • 400 ML
(0) Yorum
Lierac Phytolastil Jel 400 ML Çatlak Bakım Kremi
281,60 TL

Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Serisi

Vücuttaki çatlak görünümünü azaltmaya yardımcı olan Lierac Phytolastil serisi ile kusursuz bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kişisel bakım rutini içerisine ekleyeceğiniz Lierac Phytolastil çatlak bakım serisi vücudunuzda oluşan çatlak görünümünü en aza indirmenize yardımcı oluyor. %98’e varan doğal içeriği ile çatlak görünümünü azaltırken ilerleyen zamanlarda oluşabilecek çatlaklara karşı da cildi besliyor. Siz de vücudunuzdaki çatlaklardan şikayetçiyseniz Lierac Phytolastil çatlak bakım ürünleri ile çatlak görünümünden kurtulmak için doğru yerdesiniz. Sayfamız üzerinden Lierac Phytolastil çatlak bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Lierac Phytolastil Serisi ile Çatlaklara Son

Lierac Phytolastil çatlak bakım serisi ile çatlak görünümünün önüne geçebilirsiniz. Vücutta oluşan çatlaklara yönelik hazırlanmış özel formülleri ile iki kata kadar etkili daha az görünür çatlaklara sahip olmak sizin elinizde. Hızlı kilo kaybı, hamilelik, yaşlanma, ergenlikteki değişimler gibi daha pek çok nedene bağlı olarak ciltte çatlaklar oluşabiliyor. Cildin elastikiyetini kaybetmesi sonucu oluşan bu çatlakları önlemek aslında çok kolay. Lierac Phytolastil serisi cildin bozulmuş yapısını düzeltmek ve doğal yapısını korumaya yönelik üretiliyor. Bitkisel içeriklere sahip olan Lierac çatlak önleyici bakım ürünleri; aslan pençesi, at kuyruğu otu, sarmaşık, kırkkilit otu gibi bitki özlerini içinde barındırıyor. Tüm bunlar cildin epidermisin tabakasının yenilenmesini sağlıyor. Lierac Phytolastil çatlak kremi serum ve jel krem formuna sahip ürünleri ile öne çıkıyor. Sadece çatlakların giderilmesi için değil çatlak oluşumu öncesinde de önlem amaçlı kullanıma uygun. Lierac Phytolastil çatlak bakım serisine sayfamız üzerinden çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Çatlaklara Karşı Lierac Phytolastil Serum

Çeşitli sebeplere bağlı olarak oluşan cilt çatlakları cilt esnekliği ve nem dengesinin bozulması sonucu ortaya çıkıyor. Ciltte sevilmeyen bir görüntü oluşturan bu çatlaklar çoğu kadın tarafından kamufle ediliyor. Fakat Lierac Phytolastil ürünleri ile kamufle devri sona eriyor. Geniş bir ürün skalasına sahip olan Lierac Phytolastil çatlak bakım serisi, jel, krem ve serum formları ile en iyi etkiyi yaratmayı amaçlıyor. Cildin nemlendirilmesini sağlayan Lierac Phytolastil serum formu cilt görünümünde oluşan koyu renk ve derin çizgilerin onarılmasında etkili bir cilt bakımı ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Phytolastil solute serum formu içerisinde yer alan sarmaşık otu ve at kuyruğu bitkisi özleri %84 oranında yapılandırıcı komplekse sahip. Bu yapılandırıcı etkisi ile cilt yırtıkları ve çatlaklara karşı cilt direncinin artırılmasına yardımcı oluyor. Hayatın her dönemine sağladığı etkiler ile eşlik eden Lierac Phytolastil bakım ürünlerine Narecza ile ulaşmak çok kolay. Siz de Lierac Phytolastil etkilerini deneyimlemek istiyorsanız sayfamız üzerinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

Lierac Phytolastil Çatlak Bakımı Çeşitleri

Bir cilt kusuru olarak görülen cilt çatlakları vücutta daha çok karın, basen ve göğüs bölgesinde görülüyor. Ciltte meydana gelen ani değişiklikler sonucu oluşan bu yırtılmalar ve çatlamalar cilt bakımı ürünlerinin desteği ile cilden doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı oluyor. Lierac Phytolastil çatlak bakımı serisi cilt dokusunu yenileyerek, cildin eski esnek ve nemli formunda kavuşmasını destekliyor. Birçok çeşidi bulunan Lierac Phytolastil serisi, kullanıcıların kullanım tercihine yönelik seçenek sunuyor. Bu seçenekler arasında yer alan Lierac Phytolastil jel krem 200 ml ile 400 ml’lik ürünler halinde bulunuyor. Vücudunda çatlak olan ya da meyilli vücuda sahip herkes tarafından kullanıma uygun. Kullanım önerisi olarak, çatlak oluşan bölgeye günde 1 ila 2 defa masaj hareketleri ile düzenli bir şekilde kullanılması tavsiye ediliyor. Gebelik döneminde oluşan çatlaklar için kullanılmadan önce bir doktora danışılması öneriliyor. Siz de çatlaklarınızdan kurtulmak istiyorsanız sayfamız üzerinden Lierac Phytolastil çatlak bakımı serisine ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.