sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%35
Kargo
Bedava
%35
259,00 TL
168,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
479,00 TL
311,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
599,00 TL
389,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
599,00 TL
389,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
619,00 TL
402,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
424,00 TL
275,60 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
619,00 TL
402,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
424,00 TL
275,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Lierac Lift Integral Çeşitleri

Çeşitli nedenlere bağlı olarak ya da çevresel etmenlere bağlı olarak cildimizde zamanla değişim meydana gelebilir. Genetik, cildinizin esnekliğini ne kadar hızlı kaybettiğinde rol oynar. Yaşam tarzı faktörleri de fazla kırışıklıklara neden olabilir. Sigara içmek ve çok fazla güneşe maruz kalmak cildi yaşlandırma eğiliminde olan bir faktördür. Bu durum pek çok kişi tarafından rahatsızlık duyulan bir durumdur. Bu konuda özel olarak tasarlanan yaşlanma karşıtı kremler, ciltteki çizgiler, kırışıklıklar ve cilt renk değişikliği gibi yaşlanma belirtilerini azaltmak için tasarlanmıştır. Kremler, cildin dokusunu iyileştirebilir, ince çizgileri, kırışıklıkları azaltabilir ve cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlayabilir. Kremler ayrıca cildi nemlendirmeye yardımcı olabilir ve daha fazla cilt hasarını önlemek için güneş koruyucu da içerebilir. Tüm yaşlanma karşıtı kremler aynı değildir. Ürünlerin içerikleri değişmektedir. Bu nedenle cildinize en uygun kremi seçmeniz önemlidir.
Bu konuda size en iyi ürünleri sunan Lierac markası ile tanışabilirsiniz. Lierac 1975 yılında Fransa’da kurulan bir markadır. Ürünlerinde kullandığı bitkisel içerikli özler ile cildinizi canlandırmaya yardımcı olur. Zararlı olmayan içeriklere sahiptir ve güvenle kullanılabilir. Yaşlanma karşıtı bakım kremleri arasından cildinize en uygun olanını seçerek kullanabilirsiniz.
Lierac Lift Integral Sculpting Lift Cream 50ml; Lierac Lift Integral serisinde olan bir üründür. Yüz hatlarını şekillendiren ve canlandırma etkisine sahip normal ve kuru ciltler için kullanılan kremdir. Normal ve kuru ciltler için uygun olan bu krem, sıkılığını ve hacmini kaybetmiş olgun ciltler için mükemmeldir. Maun ve mor lale özleri, cildin hacmini koruyan temel sıkılaştırıcı proteinlerin sentezini sağlarken, Hyalu-3 cildi derinlemesine nemlendirir.
Lierac Lift Integral Superactivated Lift Serum Firmness Booster 30ml; Lierac Lift Integral serisinde olan bir üründür. Lierac' ın yeni sıkılık sağlama ürünüdür. Polifenoller bakımından zengin patentli maun özü, kollajen sentezini yeniden etkinleştirir, Hyalu-3 cildi derinlemesine nemlendirir ve patentli mor lale özütü ve aktif jel dokusu gerilme etkisine sahiptir ve cildi yeniler ve sıkılaştırır.
Lierac Lift Integral Eye Lift Serum EyesLids 15ml Lierac Lift Integral serisinde bulunan bir üründür. Göz çevresi ve göz kapakları içindir.Yaşlanma nedeniyle sıkılık kaybı olan olgun ciltler için mükemmel olan bir serumdur. Polifenoller bakımından zengin olan patentli maun özü, kollajen sentezini yeniden etkinleştirmeye yardımcı olur. Koyu halkalara ve göz torbalarına karşı etkili olan bu serum, göz bölgesinin daha genç ve daha sıkı görünmesini sağlayan tüm yorgunluk belirtileri için etkili bir üründür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı