sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%35
Kargo
Bedava
%35
344,00 TL
223,60 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
344,00 TL
309,60 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
389,00 TL
252,85 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
389,00 TL
252,85 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
584,00 TL
379,60 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
274,00 TL
178,10 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
954,00 TL
620,10 TL
Kargo
Bedava
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Lierac Krem

Krem cildi yumuşatan ve nemini geri getirirken pürüzsüzleştiren bir maddedir. Kremler sivilce, döküntü veya koyu lekeler gibi cilt problemlerine yardımcı olmak için formüle edilmiştir bunun yanı sıra cildin kurumasını önlemek için özel olarak yapılmıştır. Bir cilt bakım ürünü olmasının yanı sıra, özellikle yüz kremi olarak kullanıldığı zaman kozmetik olarak kabul edilir.Kremler farklı alanlarda ve farklı çeşitlerde kullanılmak üzere çeşitlendirilebilir. Yüz kremleri, göz altı kremleri, vücut kremleri ve el kremleri gibi farklı alanlara göre ayrılmışlardır. Kremin başlıca malzemeleri yağ ve sudur. Çözelti aynı zamanda, iki bileşeni birbirine bağlamak için temizleyici bir madde olan emülsiyon içerir. Diğer bileşenler, kremin spesifik kullanımına ve işlevine bağlıdır. Çoğu durumda, boyalar, koruyucu maddeler ve dengeleyici maddeler içerir. Lierac markası 1975 yılından günümüze kadar uzanan bir kozmetik markasıdır. Doğal ve besleyici ürünler oluşturmak için çalışmalar yapmaktadır. Marka içerisinde bulunan farklı krem serilerinden ihtiyacınıza göre seçerek kullanabilirsiniz.

Lierac Liftissime Nutri Rich Reshaping Cream 50 ml - Yeniden Şekillendirici Bakım Kremi, cell-Junction kompleksi içinde konsantre hyaluronik asit, 3D kaldırma kremi yüzün dış hatlarını yeniden şekillendirir. Shea ve kakao çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiştir, kuru ve çok kuru ciltlerde, cildi besler ve onarır. Aktif erime ve zarif turuncu gölgeli doku, anında bir canlandırma etkisi sağlar ve cildi yumuşak ve ipeksi pürüzsüz bırakır.

Lierac Bust-Lift Anti Aging Recontouring Cream, cildi sıkılaştırmak ve daha pürüzsüz, kusursuz bir cilt elde etmek için sıkılaştırıcı fındık oligopeptidleri kompleksi ve Japon mandalina özü içeren bir kremdir. Aynı zamanda yeniden şekillendirilmiş bir dokuya sahip tam bir yaşlanma karşıtı kremdir. Cildin yaşlanma belirtileri ile mücadele eder. Fındık oligopeptitlerinin kompleksi içerir.- Mandalina ekstraktı ise koyu renkli lekelerin ortaya çıkmasına neden olan pigment olan melanini düzenlemeye yardımcı olur. Hyaluronik asit ve AHA ise Cildi anında ve gözle görülür şekilde düzelten bir sinerjidir.

Lierac Premium Cream Day & Night 50 ml - Kuru ve Kırışık Ciltler İçin Gece ve Gündüz, kırışıklıklar, sertlik kaybı, gevşeme, hiperpigmentasyon, genişlemiş gözenekler ve düzensiz cilt dokusunun görünürlüğü ile savaşır ve azaltmaya yardımcı olur. Tüm yaşlanma belirtilerini düzeltir, cildi nemlendirir ve matlaştırır. Rejeneratif tıptan ilham alan bu krem, tüm yaşlanma belirtilerini azaltan patentli bir Premium Hücresel Kompleks içerir. Ek olarak, bu formül, rahatlık ve cilde mükemmel, ipeksi bir bitiş sağlayan nemlendirici ve matlaştırıcı bir konsantre içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı