sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Kargo
Bedava
294,00 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
244,00 TL
158,60 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
249,00 TL
161,85 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
374,00 TL
243,10 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
344,00 TL
223,60 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
344,00 TL
309,60 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
493,00 TL
320,45 TL
Kargo
Bedava
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Lierac Hydragenist

Cildimiz, en büyük ihtiyacı nemdir. Ancak birçok etkenden ötürü cilt nem dengesini bozabilmektedir. Özellikle dış etkenler cildi olumsuz olarak etkilemektedir. Yaz yazlarında güneş, kış aylarında rüzgâr cildin nem dengesini bozar ve cildin kurumasına, çatlamasına neden olur. Ayrıca cildin çatlaması halinde tahriş olayına kadar varmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için cilde beklediği nemi kazandırmak gerekir. İşte bu nemi cildimize verecek olan nemlendiricilerin büyük bir önem taşımaktadır. Nemlendirici seçimi yaparken cildimizin yapısına ve cilt sorunlarına uygun olarak ürün seçimi çok doğru olacaktır. Her cildin nemlendirici içeriği farklı olduğundan her nemlendirici cildiniz için yarar sağlamayabilir. Bu yüzden öncelikle cildimizi tanımak çok doğru bir yaklaşım olacaktır. Marka tavsiyesinde bulunmak gerekirse Lierac Hydragenist nemlendirici içerikleri oldukça kaliteli ürünlerdir.

Özellikle normal ve karma cilt yapılarına uygun olarak üretilmiş Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Gel Normal ve Karma Ciltler 50 ml cilde ihtiyacı olan nemi sağlayarak yaşlanma etkilerini en aza indirir. Organik bir içerik zenginliği olduğundan cildinize alerjik bir sorun yaşatmaz. Özellikle yazın güneşin kötü etkilerinden arınmak isteyenlerin kullanması gereken ürünlerden biridir. Günlük kullanımlar için oldukça ideal bir nemlendiricidir. Günle iki kere olmak üzere cildin ihtiyaç durumuna göre kullanılabilmektedir. Mikro pirinç içeriği sayesinde kolayca emilebilen bir üründür. Ciltte yağlı bir görüntü bırakmadığından rahatça uygulanabilmektedir. Lierac Hydragenist nemlendirici konusunda oldukça başarılıdır.

Lierac Hydragenist nemlendirici serisi oldukça güvenilir ürünlerdir. Geniş bir ürün kategorisi bulunmaktadır. Bu markadan başka bir nemlendirici tavsiyesinde bulunursak Lierac Hydragenist Morning Mist 100 ml Nemlendirici Mist tüm ciltlerin kullanabileceği bir üründür. Sprey şeklindeki tasarlanması ürünü daha kullanışlı bir hale getiriyor. Cilde oksijen desteği sağlayarak, nem dengesi ideal seviyeye getirir. Cilde sağlıklı bir görünüm kazandırarak, dolgunlaşmasında yardımcı olur. Günlük olarak kullanılabilecek bir üründür. Eğer nemlendirici krem kullanmak istemiyorsanız markanın Lierac Hydragenist Moisturizing Serum 30 ml Nemlendirici Bakım Serumunu kullanabilirsiniz. Bu ürün daha çok ileri yaştaki kişilerin kullanımına uygundur. Ciltteki nem oranını yükselterek, daha genç bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan bir üründür. Elbette ki bu ürünlerin cildinize tam bir etki sağlaması için düzenli kullanımlar şarttır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı