sadsad x
asdasd

Cosme Revolution

Cosmed; farklı bitkilerin özlerinden yararlanarak ürün geliştiren yerli dermo-kozmetik markasıdır. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde ürün sunar. Geliştirdiği her bir üründe ayrıntılı bir araştırma ile ihtiyaçlarınızı gidermek için en etkili formülleri bir araya getirmeye özen gösterir. Bunu yaparken ürünlerin temiz içeriklerle olmasına da dikkat etmektedir. Hiçbir ürününde paraben gibi cilde zarar verebilecek içeriklere yer vermez. Ayrıca marka hayvanlar üzerinde de test yapmamaktadır.

Her cilt tipinin sorunu başkadır. Bu nedenle farklı özler ile bu ciltlere müdahile etmek gerekir. Cosmed, titizlikle formüllerini bir araya getirerek cildiniz için en iyisini yaratmaya odaklanır. Cilt bakımı kategorisinde belki de herkesi oldukça zorlayan sorun yaşlanma belirtileridir. Yaşlanma doğal bir süreç olsa da bunun cilt yüzeyinde etkilerini görmek birçok kişiyi rahatsız eder. Anti-aging etkili bakımlar da yaşlanma belirtileriyle savaşmanıza yardımcı olmak için geliştirilir. Bu bakımların etkisinin en iyi şekilde görülmesi için düzenli bir şekilde kullanılması gerekir. Bazen düzenli kullanımda bile tam olarak istenen cilt görünümü elde edilemez. Cosmed markası geliştirdiği Revolution serisi ile anti-aging bakıma ihtiyaç duyan kişilerin sorunlarını gidermeye odaklanmıştır. Titiz ama güçlü formülü ile günden güne cildin daha genç ve dinamik bir görünüm yakalaması için destek verir. Pek çok kişi tarafından oldukça beğenilen bir seridir.

Cosmed Revolution; özellikle yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Cildi nemlendirir. Sıkılaştırır. İnce çizgi ve kırışıklık görünümlerinin günden güne azalmasına yardım eder. Bu sayede daha genç bir görünüm yakalamanıza destek verir.

Anti aging bakım genellikle ciltte belirtiler görüldükten sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Cosmed Revolution serisi cildini yaşlanma belirtilerine karşı korumak isteyen kişilerin de kullanımına uygundur. Henüz tam olarak yerleşmeyen kırışıklık belirtilerinin tedavisi çok daha kolaydır. Bu nedenle de uzmanlar, henüz belirtiler tam olarak başlamadan cildi koruma altına almak gerektiğini belirtmektedir. Revolution serisi; 30 yaş üstü herkesin kullanımına uygundur.

Göz ve dudak bölgesinde deri cildin diğer taraflarına göre çok daha hassastır. Bu nedenle ince çizgi ve kırışıklık gibi belirtiler ilk olarak burada meydana gelmeye başlar. Bu hassas bölgelerin de daha nazik bir bakıma ihtiyacı vardır. Cosmed Revolution serisinde göz ve dudak bölgesi için özel ürünler de yer almaktadır. Sadece bölgesel müdahile de bulunmak isteyen kişiler için de uygundur.

Cosmed Revoluiton serisindeki ürünleri sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz

Cosmed Revolution

Cosmed RevolutionCosmed; farklı bitkilerin özlerinden yararlanarak ürün geliştiren yerli dermo-kozmetik markasıdır. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde ürün sunar. Geliştirdiği her bir üründe ayrıntılı bir araştırma ile ihtiyaçlarınızı gidermek için en etkili formülleri bir araya getirmeye özen gösterir. Bunu yaparken ürünlerin temiz içeriklerle olmasına da dikkat etmektedir. Hiçbir ürününde paraben gibi cilde zarar verebilecek içeriklere yer vermez. Ayrıca marka hayvanlar üzerinde de test yapmamaktadır. Her cilt tipinin sorunu başkadır. Bu nedenle farklı özler ile bu ciltlere müdahile etmek gerekir. Cosmed, titizlikle formüllerini bir araya getirerek cildiniz için en iyisini yaratmaya odaklanır. Cilt bakımı kategorisinde belki de herkesi oldukça zorlayan sorun yaşlanma belirtileridir. Yaşlanma doğal bir süreç olsa da bunun cilt yüzeyinde etkilerini görmek birçok kişiyi rahatsız eder. Anti-aging etkili bakımlar da yaşlanma belirtileriyle savaşmanıza yardımcı olmak için geliştirilir. Bu bakımların etkisinin en iyi şekilde görülmesi için düzenli bir şekilde kullanılması gerekir. Bazen düzenli kullanımda bile tam olarak istenen cilt görünümü elde edilemez. Cosmed markası geliştirdiği Revolution serisi ile anti-aging bakıma ihtiyaç duyan kişilerin sorunlarını gidermeye odaklanmıştır. Titiz ama güçlü formülü ile günden güne cildin daha genç ve dinamik bir görünüm yakalaması için destek verir. Pek çok kişi tarafından oldukça beğenilen bir seridir. Cosmed Revolution; özellikle yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Cildi nemlendirir. Sıkılaştırır. İnce çizgi ve kırışıklık görünümlerinin günden güne azalmasına yardım eder. Bu sayede daha genç bir görünüm yakalamanıza destek verir. Anti aging bakım genellikle ciltte belirtiler görüldükten sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Cosmed Revolution serisi cildini yaşlanma belirtilerine karşı korumak isteyen kişilerin de kullanımına uygundur. Henüz tam olarak yerleşmeyen kırışıklık belirtilerinin tedavisi çok daha kolaydır. Bu nedenle de uzmanlar, henüz belirtiler tam olarak başlamadan cildi koruma altına almak gerektiğini belirtmektedir. Revolution serisi; 30 yaş üstü herkesin kullanımına uygundur. Göz ve dudak bölgesinde deri cildin diğer taraflarına göre çok daha hassastır. Bu nedenle ince çizgi ve kırışıklık gibi belirtiler ilk olarak burada meydana gelmeye başlar. Bu hassas bölgelerin de daha nazik bir bakıma ihtiyacı vardır. Cosmed Revolution serisinde göz ve dudak bölgesi için özel ürünler de yer almaktadır. Sadece bölgesel müdahile de bulunmak isteyen kişiler için de uygundur. Cosmed Revoluiton serisindeki ürünleri sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz

Caudalie Vinosource
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı