sadsad x
asdasd

Cosmed Atopia

Cosmed; temiz içeriklerle ürünlerini geliştiren yerli dermo-kozmetik markasıdır. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde ürün sunar. Tüm ürünlerini bitkisel formüllerle geliştirmeye özen gösteren bir markadır. Cilt sağlığınıza en iyi şekilde destek olmaya çalışır.

Cosmed, her bir cilt tipi ve cilt sorununa yönelik farklı seriler sunarak cilt bakımınızı kişiselleştirmeye özen gösterir. Cosmed Atopia serisi; atopiye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmektedir. Atopiye eğilimi olan, kuru ve çok kuru cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Atopiye eğilimli cilt tiplerindeki en belirgin sorun ciltlerinin çok kuru olması ve kolay bir şekilde reaksiyon göstermesidir. Bu nedenle bu cilt tiplerinde cilde yoğun nem desteği sağlamak oldukça önemlidir. Nem cildin en önemli yapı taşlarından biridir. Doğru bir şekilde nemlenmiş bir cilt rahatlar. Kuruluk, döküntü gibi sorunlar bu cilt tiplerinde gözlenmez. Cilt pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir dokuya sahip olur. Cosmed Atopia serisi de cilde ihtiyacı olan nemi kazandırarak cildin en iyi görünümünü kazanmasına destek verir. Seride 5 farklı ürün bulunmaktadır.

Cosmed Atopia Cleansing Krem - Kuru Ciltler İçin Krem Temizleyici; temizleyici etkili bir nemlendiricidir. Cildi arındırır. Besler. Diğer bakım aşamalarına cildi hazırlar. Cildi çok aşırı kuru olan kişiler için yağ bazlı bir temizleyici de bulunmaktadır.

Cosmed AtopiaCleansing Oil; temizleme yağı olarak geliştirilmiştir. Yağ bazlı formülü ile cildi temizlerken nemlendirmeye de odaklanır. Bu sayede temizleme işleminden itibaren cildi nem açısından desteklemeye yardım eder. Cildinde kuruma nedeniyle sorun yaşayan tüm kişilerin kullanımına uygundur.

Cosmed Atopia Nourishing And Repairing Lip Balm SPF20; dudak bölgesinde kuruluk sorunu yaşayan kişilerin kullanımı için geliştirilmiştir. Dudakları besler, nemlendirir. Pürüzsüz bir doku kazanmasına yardım eder. Cilt tedavisi nedeniyle dudaklarında kuruma yaşayan kişilerin de kullanımına uygundur.

Cosmed Atopia Intensive Moistirising Krem; günlük bakım kremi olarak kullanıma uygundur. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye destek verir. Cildin savunma bariyerini kuvvetlendirir. Gün boyu nem açısından cildinizin dengede kalmasına yardım eder. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Kuru ciltlerde makyajın gün boyunca istenilen görünümde kalmasını sağlar.

Cosmed Atopia

Cosmed Güneş KremiCosmed; temiz içeriklerle ürünlerini geliştiren yerli dermo-kozmetik markasıdır. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde ürün sunar. Tüm ürünlerini bitkisel formüllerle geliştirmeye özen gösteren bir markadır. Cilt sağlığınıza en iyi şekilde destek olmaya çalışır. Cosmed, her bir cilt tipi ve cilt sorununa yönelik farklı seriler sunarak cilt bakımınızı kişiselleştirmeye özen gösterir. Cosmed Atopia serisi; atopiye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmektedir. Atopiye eğilimi olan, kuru ve çok kuru cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Atopiye eğilimli cilt tiplerindeki en belirgin sorun ciltlerinin çok kuru olması ve kolay bir şekilde reaksiyon göstermesidir. Bu nedenle bu cilt tiplerinde cilde yoğun nem desteği sağlamak oldukça önemlidir. Nem cildin en önemli yapı taşlarından biridir. Doğru bir şekilde nemlenmiş bir cilt rahatlar. Kuruluk, döküntü gibi sorunlar bu cilt tiplerinde gözlenmez. Cilt pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir dokuya sahip olur. Cosmed Atopia serisi de cilde ihtiyacı olan nemi kazandırarak cildin en iyi görünümünü kazanmasına destek verir. Seride 5 farklı ürün bulunmaktadır. Cosmed Atopia Cleansing Krem - Kuru Ciltler İçin Krem Temizleyici; temizleyici etkili bir nemlendiricidir. Cildi arındırır. Besler. Diğer bakım aşamalarına cildi hazırlar. Cildi çok aşırı kuru olan kişiler için yağ bazlı bir temizleyici de bulunmaktadır. Cosmed AtopiaCleansing Oil; temizleme yağı olarak geliştirilmiştir. Yağ bazlı formülü ile cildi temizlerken nemlendirmeye de odaklanır. Bu sayede temizleme işleminden itibaren cildi nem açısından desteklemeye yardım eder. Cildinde kuruma nedeniyle sorun yaşayan tüm kişilerin kullanımına uygundur. Cosmed Atopia Nourishing And Repairing Lip Balm SPF20; dudak bölgesinde kuruluk sorunu yaşayan kişilerin kullanımı için geliştirilmiştir. Dudakları besler, nemlendirir. Pürüzsüz bir doku kazanmasına yardım eder. Cilt tedavisi nedeniyle dudaklarında kuruma yaşayan kişilerin de kullanımına uygundur. Cosmed Atopia Intensive Moistirising Krem; günlük bakım kremi olarak kullanıma uygundur. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye destek verir. Cildin savunma bariyerini kuvvetlendirir. Gün boyu nem açısından cildinizin dengede kalmasına yardım eder. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Kuru ciltlerde makyajın gün boyunca istenilen görünümde kalmasını sağlar.

Caudalie Vinosource
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı