x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Splat Mouthwash White Plu... Splat Mouthwash Ultracomp... Splat Mouthwash Medical H... Splat Mouthwash Biocalciu... Splat Mouthwash Active Ağ... Marvis Mini Mouthwash Con... Listerine Total Care Sens... Listerine Cool Mint Garga... Listerine Cool Mint Garga... Listerine Teeth & Gum Def...
Sırala:
1 2 3
Sırala:
1 2 3

Ağız Gargarası

Ağız gargarası; ağız yolu ile alınan ve kullanıldığında birçok bakteri ve rahatsızlıkları önlemeye yardımcı ürünlerdir.Günün farklı dilimlerinde, her kullanıldığınızda ferahlık ve tazelenmiş bir ağız hissini istemez misiniz? Ağız kokularına veda etmeyi kim istemez ki?

İşe, okula, ziyarete giderken insanların üzerinde olumsuz etki bırakmamak; özellikle sabahın erken saatlerinde toplum içine karışanlar için oldukça dikkat edilesi konulardan biridir. Aynı zamanda halk arasında paslı dil hastalığı denilen ; ağzınızda oluşan kuruluğun etkisinden bir nebze olsun arınmayı bekleyen kişiler için gargara bir mucizedir.Bunların dışında vücudun diğer bölgelerinde rahatsızlıkları olanlar ;örneğin mide rahatsızlığı çekenler, buna bağlı olarak ağız kokusuna da maruz kalırlar.

Gargara Kullanmanın Ne gibi Yararları vardır?

Gargara; diş etlerinde ve dişlerde temizliği sağlayarak ağız kokularını etkisiz hale getirdiği için, atlanmaması gereken bir üründür.Sağlık açısından oldukça gerekli kılınan gargara, diş taşlarının oluşumunu engelleyici özelliği ile de bilinir. Antiseptik içeriği sayesinde bakterilerin yerleşimini kısıtlayarak, ağızda temizliğin bir numaralı yardımcısıdır.Düzenli kullanımlarda insanların ağız ve dolayısı ile de diş problemlerinin önemli bir kısmını çözdüğü bilinen bir gerçektir.Gargara; boğaz enfeksiyonlarında da kullanılmaktadır. Boğazdaki iltihaplara iyi gelen bu faydalı su; acının ve ağrının çabuk dindirilmesine yardımcı olarak, enfeksiyonlu bölgeyi rahatlatır, temizler.Gargara ağız içi enfeksiyonlarında özellikle aftlar, ağız içi uçuklar gibi hastalıklara da iyi gelmektedir.

Ağız Gargarası Ağız içini tahriş eder mi?

Ağız gargaraları çeşitli içeriklerde piyasada birbirinden farklı ürünler olarak yerini almıştır. Ancak burada dikkat etmemiz gereken konu; ağız gargarasının etkileme oranıdır. Bazı gargaraların boyalı ve mentollü sudan bir farkı yoktur. Bu gargaralar kalitesiz ve güven vermeyen markalar tarafından üretilmişlerdir.Gargara seçerken bunlara dikkat etmemiz birinci kuraldır. Aynı zamanda gargaranın diş minelerine zarar verici maddeler bulundurması da kalitesiz gargara seçimlerinde karşımıza çıkabilecek olumsuz sonuçlardandır. Bunların dışında gargaranın bilinen bir yan etkisi ve zararı yoktur. Tamamen ağız içi yapısına uygun içeriklerle üretilen gargaralar, devamlı ve düzenli kullanıldığında ağız kokularında bile giderici çözümler sunar.Narecza deposundan; birbirinden kaliteli gargara çeşitlerini bulabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.