+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd
Sudocrem

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 gr

Ürün Kodu: T18258
Barkod: 5011025014007
 • Bebek Bakım Kremi
 • Hassas ciltlere özel
 • Her yaşta kullanılabilir
 • Cildi tahriş etmez
 • Yoğun nem sağlar
 • 125 gr
%35 indirimli
PİYASA FİYATI
83,30 TL
SATIŞ FİYATI
54,15 TL
HAVALE FİYATI
53,06 TL
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sudocrem Pişik Kremi(125 gram)

  Sudocrem Pişik Kremi (125 gram) Diaper Dermatit(pişik),alerjik cilt reaksiyonları yara, egzama özellikle pişik sorunu için kullanılan bir üründür. Kortizon içermeyen bir kremdir. Birçok özen ve çaba gösterilmesine rağmen her bebekte dışkısını yaptığı sırada ve kullanılan bezin kalitesinden altının uzun süre temizlenmemesinden hava almamasından dolayı ve diğer faktörlerden dolayı zaman zaman oluşan pişikle karsı karşıya kalmak mümkündür. Bu krem bu sorunu çözmede yardımcı olacak bir kremdir. Sudocrem, pişiğin hızla tedavisini yapmaya yardımcı olur. İçerisindeki aleonun da katkısıyla cildi rahatlatır.

  Cildi tahriş etmez. Bu kremi kullanarak pişik sorununuza çare bulabilirsiniz. Yetişkinlerde oluşan pişik sorununu da gidermeye yardımcı Olur. Alt değiştirme işlemi sırasında kullanılan sağlıklı ve hijyenik olmayan maddeler ve uzun süre bebeğin altının değiştirilmemesi hava almaması pişiğe neden olur. Bu krem pişik tedavisinde kullanımında size fayda sağlar.

  Sudocrem Pişik Kremi(125 gram) Özellikleri

  Sudocrem Pişik Kremi (125 gram) antiseptik özelliğe sahip bir pişik kremi olarak üretilmiştir. Bebek bakım kremi olarak üretilmiştir fakat pişiğe karşı ve yara kaşıntı gibi sorunlara da çözümüne fayda sağlayan başarılı bir üründür. Tahriş olmuş ciltte rahatlıkla kullanılabilir. Bebeklerde pişik probleminde kullanıldığı gibi yetişkinlerde de tahriş olmuş ciltler, egzama ve yara olmuş ciltler içinde kullanımda iyileşmeye fayda sağlar. Sadece sorunlu bölgelerde kullanınız tüm vücuda ve yüze yaymayınız. Ürün cildi tahriş etmez içerisindeki aleo ve vitaminler sayesinde cildi rahatlatır ve yumuşatır.

  Özellikle çok hassas olan ve ayrı bir özen gerektiren bebek cildi için kullanımı rahattır. Bebeklerde meydana gelen pişik oluşumunda en önemli etken bebeklerin altını ıslattıklarında uzun süre değişilmemesi ve hava almamasından ileri gelmektedir. Tam da bu noktada bu krem bebek bakımında tercih edilen bir üründür. Bebekleri rahatlatır, cildi yumuşatır, pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

  Uygulanan Bölge: Pişik oluşumunun olduğu bölgeye kullanılır. Pişik sorunu hangi bölgedeyse sadece o bölgeye kullanılmalıdır. Cilt ve vücutiçin kullanıma uygundur.

  Vücuda Etkisi: Hijyenik ve yumuşak yapısı ile pişik sorunu olan bölgeyi rahatlatır ve yumuşatır, cildi tahriş etmez.

  Kullanım Şekli: Cilde sürülmeden önce cilt temizlenmelidir. Temizleme işlemi yapıldıktan sonra krem sorunlu bölgeye sürülmeli ve işlem gece yatmadan önce yapılmalıdır.
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.