Probest Ürünleri

sayfasında toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Probest Digestive Probiyotik 20 Kapsül
Abdi İbrahim - Probest Digestive Probiyotik 20 Kapsül
Abdi İbrahim - Probest Digestive Probiyotik 20 Kapsül
  • Probiyotik İçerir
(0) Yorum
Probest Digestive Probiyotik 20 Kapsül
138,21 TL
Probest Defense 20 Çiğneme Tablet
Abdi İbrahim - Probest Defense 20 Çiğneme Tablet
Abdi İbrahim - Probest Defense 20 Çiğneme Tablet
  • Probiyotik İçerir
  • Çiğneme Tablet
(0) Yorum
Probest Defense 20 Çiğneme Tablet
159,68 TL

Probest

Probest, uluslararası ölçekte faaliyet gösteren Türkiye merkezli ilaç firması Abdi İbrahim'in bünyesinde yer alıyor. Kapsül ve tablet formundaki ürünleri ile Probest gıda takviyeleri alanında öne çıkıyor. Probiyotik takviyeleri ile bilinen markanın ürünlerini siz de Narecza'da keşfetmeye başlayabilir, kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Probest Defense Gıda Takviyeleri

Probest probiyotik içerikli takviye edici gıdaları ile faaliyet gösteriyor olup markanın en bilinen ürünlerinden biri Defense tabletleri. Markanın resmi sayfasında aktardığı beyanına göre bu takviyeler bağışıklık sisteminin desteklenmesine yönelik bir rol üstleniyor. 4 yaş ve üzeri çocuklar ile erişkinlerin kullanımına yönelik olan Probest Defense probiyotik mikroorganizma, ek olarak Vitamin D3, Vitamin B12, folik asit, limon aroması, vanilya aroması gibi bileşenlere de sahip. İçerisinde her birinden 500 milyon olacak şekilde iki farklı suş içeren bu gıda takviyeleri, hayvansal kaynaklı bileşen, gluten ve laktoz içermiyor. Bu yönüyle daha fazla kesime de hitap edebilen Probest Defense yorum ve geri bildirimler ile de çok daha kapsamlı şekilde takip edilebilir. Çiğnenebilen 20 adet tabletten meydana gelen bu gıda takviyelerinin kullanım talimatı ise şu şekilde: 4 - 10 yaşları arasındaki çocuklar ile 11 yaş ve üzeri bireyler günde 1 adet çiğneme tableti alabilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya özen gösterin. Bununla beraber takviye edici gıdalar ilaç olmayıp tedavi amacıyla kullanılamıyor. Normal beslenmenin yerine geçmeyen gıda takviyelerinin kullanımı öncesinde hekiminizin direktifleri doğrultusunda hareket etmeyi unutmayın. Son olarak menşe ülkesi Çekya olan bu gıda takviyeleri Türkiye'de paketleniyor.

Probest Digestive Nedir?

Probest Digestive nedir bakıldığında bu takviyeler de içerisinde probiyotik mikroorganizma bulunan ürünler. Probiyotik mikroorganizma olarak Lactobacillus plantarum 299v kısaca Lp299v adı verilen bir bakteri suşu içeriyor. Markanın resmi sayfasındaki beyanlarına göre ise Lp299v suşu dünyanın en iyi belgelenmiş probiyotik bakterilerinden biri. Esasında L. plantarum 299v sağlıklı insanların oral ve intestinal mukozasında doğal olarak bulunuyor. İçerisinde ayrıca patates nişastası, magnezyum stearat (E470b) ve hidroksipropil metil selüloz bulunuyor. Magnezyum stearat (E470b) bitkisel kökenli olup hidroksipropil metil selüloz ise ladin ve çam ağaç kökenli reçineden oluşuyor ve kapsülün hammaddesi. Markanın resmi sitesinde aktardığı beyanlara göre bu takviyeler sindirim sisteminin düzenlemesine yardımcı olma amacı taşıyor. 20 adet kapsülden meydana gelen Probest Digestive yorum ve geri bildirimler ışığında da değerlendirilmeye devam edilebilir. 11 yaş ve üzeri bireyler için günde 1 kapsül kullanılması önerilen bu takviyelerde de tavsiye edilen günlük miktarı aşmayınız. Bu takviyelerin menşe ülkesi ise Kanada ve paketleme işlemleri de yine Türkiye'de gerçekleşiyor. Probest Digestive fiyat ve detaylarını inceleyebileceğiniz sayfamızda siz de alışverişe başlayabilirsiniz.

Probest Hakkında Önemli Bilgiler

Probest, probiyotik mikroorganizma içeren iki farklı gıda takviyesi sunuyor. Probest'i bünyesine katan, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren Türkiye merkezli ilaç firması Abdi İbrahim ise tarihi 1912 yılına kadar götürülebilen, köklü bir firma. 2007 senesinde ise firma "Dünyanın En Büyük 100 İlaç Şirketi" arasına giren ilk Türk şirketi olma unvanını kazanıyor. 2014 yılında Cezayir’in önde gelen ilaç şirketlerinden biri olan Remede Pharma’nın %50 hissesi satın alan Abdi İbrahim, biyoteknolojik ilaç üretim tesisi AbdiBio'nun da sahibi. 2020 itibarıyla Esenyurt Üretim Kompleksi'ndeki tüm tesislerinde %100 yenilenebilir enerji kullanmaya başlayan firma, böylece sürdürülebilirliğe de önem veriyor. Firmanın sunduğu Probest gıda takviyeleri ise günlük kullanıma uygun olup aç ya da tok karna fark etmeksizin alınabiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.