Nutraxin Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Nutraxin Bromelain 500 Mg 60 Kapsül Gıda Takviyesi

Ürün Kodu: T22887
Barkod: 8697432095593
 • Bromelain 500 mg
 • Ananastan elde edilen enzim içeriği
 • Yetişkinler için
 • İlaç değildir
 • 60 kapsül
SATIŞ FİYATI
115,43 TL
SATIŞ FİYATI
115,43 TL
HAVALE FİYATI
113,12 TL
HAVALE FİYATI
113,12 TL
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nutraxin Bromelain 500 Mg 60 Kapsül İçeriği  Aktif Bileşen 1 Tablette *BRD
  Bromelain 500 mg **


  *BRD: Beslenme Referans Değeri
  ** Beslenme Referans Değeri Yoktur

  Nutraxin Bromelain 500 Mg 60 Kapsül İçeriği  Aktif Bileşen 1 Tablette *BRD
  Bromelain 500 mg **


  *BRD: Beslenme Referans Değeri
  ** Beslenme Referans Değeri Yoktur

  Nutraxin Bromelain 500 mg 60 Kapsül Gıda Takviyesi Nedir?

  Nutraxin Bromelain 500 mg 60 kapsül, ananastan elde edilen ve proteinleri sindiren enzim olan bromelain içeriğiyle biliniyor. Taze ananas meyvesinin sap kısmındaki enzimlerin bir karşımı olan bromelain, vücudun sindirim sisteminin ideal çalışmasında son derece büyük bir öneme sahip. Bir uzmana danışarak kullanabileceğiniz Nutraxin Bromelain 500 mg kapsülün içeriğinde mikrokristalin selüloz, polivinilpirolidon-vinil asetat kopolimeri, kroskarmelloz sodyum, yağ asitlerinin magnezyum tuzları ve silikon dioksit bulunuyor. Şeker, nişasta, tuz, maya, glüten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermeyen bu takviye edici gıdada ayrıca sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu da yer almıyor.

  nutraxin-bormelain.png (127 KB)
  nutraxin-bormelain.png (127 KB)

  Nutraxin Bromelain 500 mg 60 Kapsül Gıda Takviyesi Nasıl Kullanılır?

  Nutraxin Bromelain 60 kapsülü kullanmaya başlamadan önce bu ürünün bir ilaç değil, takviye edici bir gıda olduğunu unutmamakta fayda var. Ayrıca her takviye edici üründe olduğu gibi Nutraxin Bromelain kapsül de farklı bünyelerde farklı reaksiyonlara sebep olabileceği için ürünü hekiminize danışarak tüketmeye başlamayı unutmayın. Buna ek olarak hamileler ve emziren anneler Nutraxin Bromelain kapsülü doktor tavsiyesiyle ve gözetiminde kullanmalıdır. Bromelain 500 mg Nutraxin kapsülün önerilen kullanım miktarı ve şekli ise oral yolla ve bol suyla günde bir tablet olarak açıklanmıştır.

  Nutraxin Hakkında

  Ürettiği ürünlerle, alanında uzman ekibiyle sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen Nutraxin; güvenilir, etkili ve yenilikçi çalışma prensibiyle kullanıcılara hizmet vermekte. 2002 yılında kurulan B'iota Laboratuvarlarında faaliyetlerini sürdüren marka, yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunmayı ilke haline getirmiş. Doğanın sınırsız yararını sunduğu farklı bitkileri sentezleyerek en son teknolojiyle birleştiren Nutraxin, her kesimden tüketicinin farklı ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyor.

  %30
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  164,90 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.