sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
395,00 TL
316,00 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
500,00 TL
375,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
580,00 TL
464,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
550,00 TL
440,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
325,00 TL
260,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Neostrata Leke Kremi Çeşitleri

Ciltte oluşan lekelerin birçok nedeni vardır. Fazla güneşe maruz kalmak ve korumasız bir şekilde güneşe maruz kalmak, kullanılan yanlış ürünler, cilt tahrişi ve erken yaşlanma belirtileri lekelerin en sık nedenlerinden biridir. Cildimiz zaman zaman leke problemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu nokta yapabileceğimiz en iyi şey önce lekelerin oluşum nedenini anlamak ardından da düzenli olarak cilt bakımımıza dikkat etmek olacaktır. Daha sonra cildimize uygun leke kremlerini kullanarak bu sorunları çözebiliriz. Bu noktada Neostrata markası size yardımcı olmak için etkili ürünler üretmektedir. Uzman kadrosu ve teknik bilgi donanımı ile 1974 yılından günümüze kadar etkili ürünler üretmektedir. Leke konusunda da etkili ürünleri ile size farklı alternatifler sunmaktadır.
Neostrata Pigment Controller; Cildin daha pürüzsüz, daha aydınlık, daha fazla ışıltılı ve daha dengeli bir tonda olmasına yardımcı olur. Bu yoğun, çok etkili parlatıcı, Neoglucosamine, Retinol (%0,1) ve stabilize edilmiş C Vitamini içeren formül cildin renginin solmasını ve renginin bozulmasını önler. Özel olarak formüle edilmiş bu Neostrata leke kremi cildin görünümünü hemen aydınlatmaya yardımcı olurken, Zerdeçal ‘da bulunan güçlü antioksidan ile koyu lekelerin görünümünü hedef alır.
Neostrata Skin Active Day and Night Duo; Görünür yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirmeye yardımcı olmak için sinerjik olarak çalışan güçlü, klinik olarak kanıtlanmış bileşenleri birleştirir. Ciltte oluşan lekelerin azaltılması için çift etkili çalışma sağlar.
Neostrata Skin Brightener; Cildi daha fazla yaşlanma belirtilerine karşı korurken koyu renkli lekelerin görünümünü azaltmak ve genel cilt tonunu aydınlatmak için çalışır. Günlük kullanımda, Broad Spectrum SPF 35, UV kaynaklı cilt yaşlanmasına karşı koruma sağlar.
Neostrata Retinol Repair Complex cildin hacim verici matrisini hedef alarakdaha sıkı bir görünüm sağlamak, yaşlılık lekelerinin görünümünü ve kırışıklıkları azaltmak için formüle edilmiş Neostrata leke kremidir. Bu konsantre kompleks formüllü ürün cildin doğal hacim kazandırıcı matrisini hedeflemek için Neoglucosamine ile %0,5 saf, stabilize edilmiş Retinol’ü birleştirerek daha sıkı ve aydınlık bir göz çevresine sahip olmanıza katkı sağlar. Ayını zamanda uzun süren nemlendirme etkisi sağlamaya da yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı