Vitabiotics Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Vitabiotics Pregnacare Breast Feeding 56 Tablet Gıda Takviyesi

Ürün Kodu: T21894
Barkod: 5021265248339
 • Gluten içermez
 • Koruyucu içermez
 • Tuz veya maya içermez
 • Vejetaryenler için uygun
 • 56 tablet
SATIŞ FİYATI
261,99 TL
SATIŞ FİYATI
261,99 TL
HAVALE FİYATI
256,75 TL
HAVALE FİYATI
256,75 TL
400 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400 TL altı siparişlerde 35 TL kargo bedeli yansır.
Kapıda Ödeme Nakit Seçeneği
30 TL fark ile kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo İle Gönderim
Vermiş olduğunuz tüm siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilir.
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vitabiotics Pregnacare Breast Feeding 56 Tablet Gıda Takviyesi

  Vitabiotics Pregnacare gıda takviyesinde iki farklı blister paketi bulunuyor. Bu çiftli blister hem annenin hem de bebeğin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için farklı içeriklere sahip. Doğum sonrası anneler kendileriyle birlikte bebeklerini de beslediği için besin rezervlerini dolu tutabilmek bu dönemde oldukça önemli. Siz de doktorunuza danışarak doğum sonrası dönemde Vitabiotics Pregnacare'den yardım alabilirsiniz. Bu multivitaminin özelliklerini yakından incelemek içinse sayfamızı inceleyebilirsiniz.
  Vitabiotics-Pregnacare-Breast-Feeding-56-Tablet.png (139 KB)
  Vitabiotics-Pregnacare-Breast-Feeding-56-Tablet.png (139 KB)

  Vitabiotics Pregnacare Breast Feeding İçeriği Nedir?

  Vitabiotics Pregnacare Breast-Feeding paketinde çiftli blister yer alıyor. Her bir blister paketindeki ürün ise farklı ihtiyaçlara cevap vermek için formüle ediliyor. İlk paketteki ürün içeriğinde vitaminler, mineraller, kalsiyum ve D vitamini yer alıyor. İkinci pakette ise Omega 3 ve DHA bulunuyor. 12 aylığa kadar olan bebeklerde DHA alımı önemli bir yere sahip olduğu için doktorunuza da danışarak takviye sağlamanız oldukça önemli. DHA'nın anne tarafından alınmasının, süt yoluyla bebeğin normal göz ve beyin gelişimine etki edebileceği düşünülüyor. Bunun yanı sıra Vitabiotics Pregnacare Breast-Feeding 56 tabletin içeriğinde farklı bileşenler yer alıyor. B6, demir ve magnezyumun enerji oluşum metabolizmasında rol aldığı biliniyor. Beta-karoten, B2, B3, B5, E, K vitaminleri ve folik asit gibi bu ürünün formülünde yer alan pek çok bileşen sağlığınıza olumlu yönde etki edebilmesi için bir araya getiriliyor.

  Vitabiotics Pregnacare Gıda Takviyesi Kullanımı

  Günde 2 tablet veya 1 kapsül şeklinde alınması tavsiye edilen Vitabiotics Pregnacare kullananlar tarafından olumlu yorumlar alan bir ürün. Dengeli beslenmeye ek olarak kullanılması tavsiye edilen bu Multivitamin, hastalıkları önlemek veya tedavi etmek amacıyla kullanılmıyor. Yalnızca annelerin hamilelik sonrası emzirme döneminde beslenmelerine katkı sağlamayı amaçlıyor. Her annenin ihtiyaçları farklı olabileceğinden bu dönemde alacağınız vitamin ve mineral takviyeleri için doktorunuza danışmanızda fayda var. Siz de bebeğinizin gelişim sürecinde ve emzirme döneminizde kullanmak için Vitabiotics Pregnacare gıda takviyesini tercih edebilirsiniz. Sayfamız üzerinden Vitabiotics Pregnacare fiyatına göz atabilir ve ürün ile ilgili ayrıntıları keşfedebilirsiniz.

  Bunu Biliyor muydunuz?

  26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği Gereğince dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.

  %29
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  369,00 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.