Venatura Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Venatura İnulin ve Fruktooligosakkarit (FOS) 30 Saşe

Ürün Kodu: T25724
Barkod: 8683229900003
 • Hindibağ kökü ekstresi
 • İnulin
 • İlaç değildir
 • Yetişkinler için
SATIŞ FİYATI
130,00 TL
SATIŞ FİYATI
130,00 TL
HAVALE FİYATI
127,40 TL
HAVALE FİYATI
127,40 TL
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Venatura İnulin ve Fruktooligosakkarit (FOS) 30 Saşe İçeriği  Aktif Bileşenler 1 Saşe *BRD
  İnulin: 3,68 g **
  FOS (Fruktooligosakkarit): 3,68 g **


  *BRD: Beslenme Referans Değeri
  **Beslenme Referans Değeri Yoktur

  Venatura İnulin ve Fruktooligosakkarit (FOS) 30 Saşe İçeriği  Aktif Bileşenler 1 Saşe *BRD
  İnulin: 3,68 g **
  FOS (Fruktooligosakkarit): 3,68 g **


  *BRD: Beslenme Referans Değeri
  **Beslenme Referans Değeri Yoktur

  Venatura İnulin ve Fruktooligosakkarit (FOS) 30 Saşe Nedir?

  İnulin ve fruktooligosakkarit (FOS) takviyesi olan Venatura İnulin ve Fruktooligosakkarit (FOS) 30 saşe formülünde hindibağ kökü ekstresi [İnulin, Fruktooligosakkarit (FOS)] barındırıyor. Bir tür prebiyotik madde olan inulin ve fruktooligosakkarit (FOS), doğal bir besinsel lif olan hindiba kök lifinden sıcak su kullanılarak elde ediliyor. Venatura inulin ve fruktooligosakkarit takviyesi, bir ilaç değil takviye edici gıda olma özelliği taşıyor.

  Venatura inulin takviyesinin içeriğinde hindibağ kökü ekstresi bulunuyor. [İnulin, Fruktooligosakkarit (FOS)] bileşenlerine sahip olan ürün saşe formda sizlerle buluşuyor. Bir kutuda toplamda 30 adet saşe formdaki takviyeyi barındıran bu ürünün 1 saşesinde 3,68 g inulin ve 3,68 g FOS (Fruktooligosakkarit) bulunuyor. Bir inulin ve FOS takviyesi olan Venatura saşeyi doktorunuzun tavsiyesi ve bilgisi dahilinde kullanabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için incelemeye hemen başlayın!

  Venatura-İnulin-ve-Fruktooligosakkarit-1.png (110 KB)
  Venatura-İnulin-ve-Fruktooligosakkarit-1.png (110 KB)

  Venatura İnulin ve FOS Saşe Nasıl Kullanılır?

  Venatura inulin ve fruktooligosakkarit saşenin tavsiye edilen günlük alım dozu, günde 1-2 saşenin bir bardak su ile karıştırılarak tüketilmesi şeklindedir. Daha sonra bol su tüketilmesi tavsiye edilir. Ayrıca günlük kullanım önerisi için doktorunuza da danışabilirsiniz. Paket içerisinde yer alan saşelerin açıldıktan sonra beklemeden hemen kullanılması ve ürünün 25°C’nin altında serin ve kuru yerlerde muhafaza edilmesi önemlidir. Hindiba kökü içeren takviye edici Venatura saşenin bir ilaç değil takviye edici gıda olduğu unutulmamalıdır. %100 orijinal ve güvenli adresin alışverişi Narecza ile Venatura İnulin ve Fruktooligosakkarit (FOS) takviye edici saşeyi hemen sipariş edebilirsiniz. Daha fazla gıda takviyesi ürünü içinse Vitamin ve Mineral kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Bunu Biliyor muydunuz?

  26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği Gereğince dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.