x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Bioder Bitkisel Tüy Döküc... Bioder Bitkisel Tüy Döküc... Bioder Epiten Ağda Bezi 1... Bioder Epiten Tüy Azaltıc... Cosmed Glabrous Epilation... Noreva Kerapil Dermo Regu... Bioder Biocure Yüz İçin T... Bioder Biocure Cream Body... Bioder Biocure Cream Face... Bioder Biocure Body Tüy A...
Sırala:
1 2 3 4 5
Sırala:
1 2 3 4 5

Tüy Dökücü ve Azaltıcılar

Tüy dökücü ve azaltıcılar; istenmeyen tüylere karşı etkili ve hızlı bir çözüm üreterek, tüylerin azalmasına yardımcı olan ürünlerdir. Tüy dökücü ve azaltıcılar tüylerin cilde zarar vermeden incelterek, tüylerin kalıcı bir şekilde giderilmesinde etkili olur. İnsanların en temel sorunlarından biri de tüylenme sorunudur. Erkekler de en az bayanlar kadar tüylerden rahatsız olurlar. İstenmeyen tüyler bazen psikolojik sorunları bile beraberinde getirir. Vücudun farklı yerlerinde farklı çeşitte tüyler uzar. Tüyler de dönemler halinde uzar ve dökülürler. Bazı ilaçlar, hamilelik, ergenlik ve hormonal değişiklikler sonucu vücutta kıllanmalar artabilir.
 
Kaş, saç, kollar gibi kılın bulunduğu bölgeye göre farklı bölge kıllarının yaşam süreleri, büyüme hızları farklıdır. Kıllar bu ömrü doldurduğunda kendiliğinden dökülür ve yerlerine yenileri çıkmaya başlar. Döngü sırasında her bir kıl farklı evrede olduğu için, dökülme ve yerine gelmeleri fark edemeyiz. Vücut tüyleri ürünleri üreten firmalar, cilt ve kılın anatomisini inceleyerek tüy azaltıcı ürünler geliştirmişlerdir. Uzun süreli ve derin araştırmalar sonucu oluşturulan vücut tüyleri ürünleri cilde zarar vermeden, tüy köklerine etki ederek tüyleri azaltırlar. Aynı zamanda cildiniz nemlenerek, daha güzel bir görünüme kavuşur. Ölü deriniz atılarak, cildiniz nefes alır. Vücut tüyleri ürünleri, tüy köklerindeki bakteri oluşumunu engelleyerek, sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Kıl dönmesi oluşumunun azalmasında etki göstererek, özel yaşantınızda güven kazanırsınız.  Tüy dökücü ve azaltıcılar, tüylerinizi azaltmaya ve onları en aza indirgemeye, tekrar çıkma sürelerini azaltmaya yarar. Tüy dökücü ürünlerin, kılları ve tüyleri bir anda yok etme yetisi yoktur. Çünkü tüylenme oranı ve yapısı genetik ve fizyolojik bir olaydır. Lazer tedavisi ve yakma yöntemleri ile bunu gerçekleştirmek mümkün olabilir. Fakat oldukça pahalı yöntemlerdir bunlar. Onun yerine tüy dökücülerle sağlıklı bir şekilde tüylerinizi azaltabilirsiniz. Düzenli kullanım, etkili sonuç alınması için önemlidir.
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.