sadsad x
asdasd

Lierac Lumilogie

Sıralama seçin
 Sepette Özel Fırsatlar
 Sepette Özel Fırsatlar
%25
Kargo
Bedava
%25
314,00 TL
235,50 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Lierac Lumilogie

Medikal gelişmeleri dermatoloji alanıyla birleştiren Lierac, 1975’ten bu yana kullanıcılarına üstün hizmet sunuyor. Yaşlanma sürecini en aza indirmeyi hedefleyen marka, “Lierac Laboratuvarları” ile geniş bir ürün yelpazesine imza atmış durumda.

Markaya ait çok sayıda seriden bahsedilebilir. Lierac Lumilogie Serisi de öne çıkan popüler ürün gruplarından biri kuşkusuz. Seride yer alan ürünlerin ortak özelliği koyu lekelerin giderilmesine odaklanması ve yenileyici bir nitelikte olması.

Lierac Lumilogie Koyu Leke Karşıtı Bakım Sunan Gece Gündüz Konsantresi: Koyu leke karşıtı bakım denince Lierac Lumilogie serisi önemli bir yere sahip. 24 saat boyunca cilt tonu üzerinde düzenleyici bir etki sağlayan “Gece Gündüz Konsantresi” benzer ürünlerin aksine daha spesifik bir bakım sunuyor. Bu farkı sağlayan temel özellikse 3 çeşit lekeye yönelik üretilmiş olması. Ayrıca lekeler dışında peeling etkisi de bulunuyor ve her açıdan cildin beslenip yenilenmesinde etkili.

Lierac Lumilogie Gece Gündüz Konsantresi, “Hexyl R” özelliğiyle yeni lekelere karşı güçlü bir etki yaratıyor. E ve B3 vitaminleri gündüz konsantresi, 7 hidroksi asit ise gece konsantresi özelliğinin açıklamasıdır. Melanin üretimini daha da yavaşlatan kum zambağı içeriği, otomatik olarak daha ayrıcalıklı bir sonuç veriyor.  Geçmesi zor görünen koyu lekelere yönelik de sinirotu ekstresi güçlü bir etkiye sahip. Bu ekstre ile ciltteki doku yapısı yeniden oluşuyor ve daha pürüzsüz bir görüntü oluşumu destekleniyor. Eşitleyici özellikleri olan formülün tam sonuç vermesi içinse düzenli olarak 4 haftaya kadar kullanılması gerekiyor.

Lumilogie Leke Karşıtı Bakım Maskesi: Lierac’ın en özel ürünlerinden biri olan “Lumilogie Leke Karşıtı Bakım Maskesi” pürüzsüz görüntü elde etmenizi sağlar.Formülün en önemli özelliği ölü hücreleri kaldırmaya destek olması ve melanini artırmasıdır. Böylece eşit renk tonu için ideal bir zemin sunar.
Aydınlatıcı bir etkisi olan HexyIR, maske ürününde de görülmektedir. Uygulama şekli, üründen alınan verimi etkilemektedir. Maskeyi kalın tabaka olarak cilde sürerek 10 dakika beklemeniz gerekir. Haftada en çok 2 kere olmak üzere kullanımı önerilir.

Güneş ışınları, lekeli görüntünün en yaygın nedenlerinden biridir.Çünkü pigment dağılımını dengesiz bir hale getirerek kahverengi lekelere neden olur. Bunun dışında yaşa bağlı olarak görülen cilt lekeleri de görülebilir.Cildin nem seviyesini korumak, su tüketimi gibi ayrıntılar leke miktarını azaltacaktır.

Düzenli uyku alışkanlıkları, rutin egzersizler, daha az stresli bir yaşam, lekeleri azaltan diğer etkenlerdir. Koyu ten renginde olan kişilerde leke sorunu daha yoğun göründüğü için alınacak önlemlere de daha fazla dikkat etmek gerekir.Lierac Lumilogie ürünlerive diğerdermakozmetik formüllerin cilt yapınıza uygun olması, doğru kullanılması da son derece önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı