sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
224,00 TL
190,40 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
194,00 TL
174,60 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
352,00 TL
228,80 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Lierac Çatlak Kremi

Zaman zaman hızlı kilo alıp verme, doğum yapma ya da başka sebeplere bağlı olarak vücudumuzda kalça, bacak ve göbek kısmında görülen yırtık görünümünde oluşan görüntülere çatlak adı verilir. Çatlaklar genellikle vücutta karın, kalça, bacak, kol bölgelerinde görülebilmektedir. Bu görüntü pek çok kadın tarafından hoş karşılanmamaktadır. Çatlak görünümünü önlemek için spor yapmak ve bol su içmek oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra piyasada bulunan farklı çatlak kremlerinden kullanıp güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bu konuda birçok alternatife sahip olan Lierac markası 1975 yılında kozmetik hayatına başlamıştır. Hekim tarafından kurulmuş olan bir markadır. Üretilen ilk ürün yalnızca bitki özlerinden üretilmiştir. Lierac cilt yaşlanmasının düzeltilmesinde uzmanlaşmış, ancak aynı zamanda da tedavi edilmeyen cilt hastalıklarının düzeltilmesinde uzmanlaşmış 1 numaralı Fransız dermo-kozmetik markası olmuştur. Cildin yaşlanma belirtilerine karşı savaş açarak daha uzman bir bakım sağlamaya yardımcı olan bir markadır.
Çatlak konusunda Lierac Phytolastil, çatlak karşıtı bakım sağlama amacıyla özel geliştirilmiş seridir. Lierac çatlak kremi serisi, ciltte oluşan çatlaklara karşı özel bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Aktif içerikli yapısı ile cilt çatlakları için genel bakım sağlamaya yardımcı olur.
Lierac Phytolastil Gel 400 Ml; Lierac çatlak kremi serisi içerisinde bulunan en iyi ürünlerden biridir. Ergenlik, gebelik, kilo değişimlerinde size yardımcı olur. %35 oranında yeniden yapılandırmaya yardımcı botanik kompleksi içeren bu yağsız jel, göğüslerde, midede, kalçalarda ve uylukta gerilme izlerinin görülmesini önlemeye yardımcı olur. Bu jel, özellikle çatlak izlerinin önlenmesini ele alan özel bir botanik sinerji içerir. %35 Alchemilla-sarmaşık-at kuyruğu retexturizing kompleksi içerir. En iyi sonuçları elde etmek için düzenli kullanım çok önemlidir.
Lierac Phytolastil Gel Tube Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel 200 ml; Lierac Phytolastil serisi içerisinde bulunan ürünlerden biridir. Botanik kompleksi içeren içeriği ile çatlak olan bölgelerde rahatlama sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda çatlak izlerinin önlenmesine de yardımcı olur.
Lierac Phytolastil Solute 75 ML; Lierac çatlak kremi serisi içerisinde bulunan en iyi ürünlerden biridir. Bu serum, oluşan çatlaklara belirli bir tepki için özel bir bitki sinerjisinde formüle edilmiştir. Çatlak işaretlerinin azaltılmasına yardımcı olur. Hızlı kilo alma, ergenlik ve doğum süreçlerinde yanınızda olur. Cildinizi yeniden yapılandırmaya ve canlandırmaya da yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı