sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Diş Beyazlatıcılar

Diş Beyazlatıcılar ve Parlatıcılar
Sıralama seçin
Görünüm:
()
%15
79,00 TL
67,15 TL
()
()
37,80 TL
()
39,90 TL
()
29,90 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Diş Beyazlatıcılar

Diş beyazlatıcı; diş temizliğinin önemli bir parçasını oluşturur.Diş beyazlatıcının esas amacı diş mineleri üzerinde kalıcı lekelerin, izlerin, tartara bağlı sararma, diş rengi değişikliklerini önlemek ve olduğundan daha beyaz gözükmesini sağlamaktadır.Diş üzerindeki renk değişiklikleri, genellikle tükettiğimiz besinlerin tam anlamı ile temizlenmemesinden ve diş yüzeyine tutunarak istenmeyen görüntü oluşturmalarından kaynaklanır. Özellikle sürekli kafeinli içecekler tükete kişilerde, sigara kullananlarda diş üzerinde sararmalar, gri tonlara kadar farklılaşmalar görülür. Diş minesinde açık kahverengi ve sarı solgun tonlarda renklenmeler oluşur. Diş beyazlatıcı kullanımına sadece bu nedenlerde ihtiyaç duyulmaz. Çünkü; bebeklik döneminden itibaren diş minesi gelişir, bu süre zarfında yaşanan hastalıklar, düzensizlikler, kullanılan ilaçlar dişlerin doğal hassasiyetini bozabilir.
 
Ancak diş beyazlatıcı kullanarak,dişlerin kaybettiği renk ve biçim dengesini ayarlar, en genel anlamda çürümelere ve istenmeyen lekelere karşı önlem alınır. Diş beyazlatıcı, diş minesine zarar vermeden oldukça hassas bir şekilde dişlerinizi beyazlatır. Diş beyazlatıcı; hem hekim kontrolünde birebir yürütülen uygulamalarla hem de insanların kendi imkânları ile diş beyazlatıcılar sahip olup, diş sağlığının hassasiyetine önem vererek yaptıkları faaliyetlerle yürütülür. Her iki durumda da renklenmiş olan dişin; beyazlatılması farklı yöntemler ve ürünlerle gerçekleşir. Bu anlamda size sunmuş olduğumuz ürünlere göz atmanız faydalı olacaktır.

Diş beyazlatıcı ürün içeriğinde kullanma talimatı vardır, son kullanma zamanına kadar tek bir ürün dilediğince kullanılabilir. Ancak diş hekiminize başvururak, diğer varolan diş problemlerinizi göz önüne alıp, diş beyazlatıcıyı hangi sıklıkla kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Diş beyazlatıcı genellikle aralıklarla fakat düzenli bir şekilde kullanılır. Düzensiz ve tek seferlik kullanımlarda sonuç alınması oldukça zordur. Diş beyazlatıcı; kesinlikle sağlık açısından kalitesiz olmamalıdır. Yani çok ucuza yan sanayiden elde ettiğimiz ürün yüksek karbonat sayesinde bir anlık bir beyazlık sunabilir fakat markası ve içeriği olmayan bir diş beyazlatıcı, dişlere faydadan çok zarar verir. Güvenli uygun şartlar altında ve kaliteli markalardan alınan diş beyazlatıcıların hiçbir yan etkisi yoktur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.