sadsad x
asdasd

Sıkılaştırıcılar ve İncelticiler

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
579,00 TL
492,15 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Sıkılaştırıcılar ve İncelticiler

Sıkılaştırıcılar ve İncelticiler birbirinden ayrı ürünler kategorisidir. Sıkılaştırıcılar, cildi sıkılaştırır ancak ciltteki yağ dokularına etki etmez. Sıkılaştırıcılar derinin alt katmanlarına kadar ulaşmazlar. Ancak bazı sıkılaştırıcılar, ‘’inceltici’’ olarak geçebilir, bu anti selülit etkili sıkılaştırıcılar, bölgesel yüzeydeki yağların ve bozuk görünümün düzelmesinde etkilidir. Genel anlamda incelticiler ise bu noktada sıkılaştırıcılardan ayrılmaktadır. İncelticiler; özellikle kıvamı yerinde, cildin hızlıca emilim tepkisi gösterdiği inceltici jeller, kremler, derinin al katmanlarına masaj yardımı ile işler. Daha sıkı ve daha ince bir vücut için, birbirinden mucize etkiler veren sıkılaştırıcılar ve incelticiler nar ecza.com da bulunmaktadır.
 
İncelticiler; zamanı az olanların ve genellikle kan dolaşımını hızlandırıp, cilt yüzeyine hemen etki etmesini isteyenlere göre tasarlanmış ürünlerdir. İncelticiler selülitli dokuya iner ve aşınma yaratır. Doğru bölgelerde etkin bir form için doğru şekillerde kullanılan incelticilerden kısa sürede olumlu sonuçlar elde edilir. İncelticiler, özellikle bölgesel yağ problemi olanlar tarafından tercih edilir çünkü incelticiler kan dolaşımını hızlandırır ve cilt dokusundaki yağı azaltır. Cildin en üst katmanında pürüzsüz bir etki bırakır. Düzenli kullanıma uygundur, kısa süreli uygulamalarla kullanılır. İncelticilerin etkisini zaman içerisinde arttırabilirsiniz. Kan dolaşımınızı hızlandırmaya destek olabilirsiniz, spor yapmak ve sürekli hareketli olmak yağ yakmanıza yardımcı olur. Beslenmenize dikkat etmeniz, bol su tüketmeniz de incelticilerin etkisini arttıracaktır.
 
Kilo alıp vermeye bağlı olarak cilt yüzeyinde oluşan çatlaklar ve kurumalar deride hoş bir görüntü yaratmaz. Üstelik spor yapmayan kişilerde, vücutta oluşan sarkmalar nedeni ile; bedensel aktivite zorlukları oluşabilir. Sıkılaştırıcılar; vücudu toparlamaya yardımcı ürünlerdir. Sıkılaştırıcılar; bölgesel olarak, boyun, bel, kalça, kol bölgeleri için oldukça etkilidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı