sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%35
Kargo
Bedava
%35
374,00 TL
243,10 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
619,00 TL
402,35 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
389,00 TL
252,85 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
1.094,00 TL
711,10 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
924,00 TL
600,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Lierac Serum Çeşitleri

Serum, temizledikten sonra cildinize uygulayabileceğiniz bir cilt bakım ürünüdür. Serum bu işe özellikle uygundur çünkü cildin derinliklerine nüfuz edebilen ve çok yüksek konsantrasyonda aktif içerik sağlayan daha küçük moleküllerden oluşur. Serum, kırışıklıklar gibi belirli cilt bakımı sorunlarını hedeflemede harika bir araçtır. Serumlar, cildin nemi muhafaza etmesine yardımcı olmak için nemlendirici bileşenler (hyaluronik asit, seramidler) ile doludur. Cildi çevresel faktörlere karşı korumak için cildin üzerinde bir bariyer oluşturur. Serumlar farklı formlarda ve yapıda olabilirler burada önemli olan cilt tipinizi bilmek ve cildinizde hangi sorun için serum kullanacağınızdır.
Lierac markası 1975 yılından günümüze kadar uzanan kozmetik serüveninde özel serumlara da yer vermiştir. Lierac serum serilerinden ihtiyacınıza göre seçerek kullanabilirsiniz.
Lierac Supra Radiance Detox Serum Radiance Booster 30ml; cildi kirlilik ve oksidatif stres gibi çevresel tehlikelerden korurken cildin doğal ışığını geri kazandıran ipeksi, parlaklık artırıcı bir serumdur. Sıvı dokusu, cilt üzerinde mükemmel bir şekilde kaydığı için çok gerekli bir parlaklık artışı sağlamak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Lierac Supra Radiance, 40 yaş üstü ve kentsel yaşam tarzı olan kadınlar için uygun Lierac serum ürünüdür. UV radyasyonu, kirlilik, tütün dumanı, uyku eksikliği, stres gibi erken yaşlanma belirtilerini azaltmaya da yardımcı olur.
Lierac Sunissime After Sun SOS Repairing Serum 30ml; güneş bakımı sonrası yaşlanma karşıtı özelliklerle birleştiren yüz serumudur: güneşlenme sonrası cilt cildi besler ve yatıştırırken, yaşlanma belirtileri gözle görülür şekilde azalır. Güneş altında eşit bronzlaştırıcı etki sağlayarak cilde rahatlık verir ve onarır. Uygulama sonrasında cilt hemen yatıştırılır, daha sonra pürüzsüzlüğü ve canlılığını geri kazanır. Cildi serbest radikallere karşı korumaya da katkı sağlar.
Lierac Supra Radiance Eye Radiance Serum 15ml; kırışıklıklara, koyu halkalara ve göz torbalarına karşı koruyucu bir etkiye sahip ferahlatıcı bir serumdur. Bu formül, göz çevresini derinlemesine nemlendirir, kırışıklıkları yumuşatır ve göz çevresinin temizlenmesine yardımcı olur ve mikro sirkülasyonu aktive ederek koyu halkalarda ve göz torbalarında azalmaya neden olur. Ayrıca göz çevresinin sıkılaşmasına da katkı sağlar. Aynı zamanda yorgunluk ve yaşlılık izlerini azaltmaya da katkı sağlar. Ferahlatan ve rahatlatan etkisi ile kolay bir kullanım sağlamaya yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı