sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kerastase Bain Prevention

Kerastase Bain Prevention, yeni ambalajı ve yeni formülü ile sağlıklı saçlar için ürün yelpazesinde yerini almıştır. Saçlara sağlık kazandırmak için oluşan saç ürünleri arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü Kerastase markasının önemli bir ürünüdür. Saçları kökten uca besleyerek uygun şekilde mineral ve vitamin alımı sağlar. Saç dökülmesine karşı etkilidir. Saçların koparak kırılma durumlarını ortadan kaldırarak saçları onarır. Dökülen saçların yerine yeni saçlar çıkmasına yardımcı olur. Saç bakımında ve saç dökülmelerinde oldukça etkili olması sebebiyle ülkemizde ve dünyada sıklıkla tercih edilen bir numaralı saç dökülme şampuanıdır. Her saç tipine uygun olarak üretilmiş olan şişeleri de kendine özel tasarımdan oluşmaktadır. Saç kökünü beslerken saç derisini de rahatlatıcı etkisi bulunmaktadır. hızlı saç uzamalarına ve sağlıklı saç kökleri oluşumuna yardımcı olmaktadır.
Kerastase Bain Prevention ürünü silikon içermemektedir. Yarı kimyasal bir ürün olarak geçmektedir. Bu sayede cilde dost ve doğayı da koruyucu etkisi bulunmaktadır. Günlük olarak kullanım uygunluğu göstermekle birlikte, saç derisine gün aşırı temas etmesi daha sağlıklı olacaktır.
Kullanımı oldukça basit olan bu ürün, köpürterek saça yayılır ve saç ıslak iken kullanıma uygundur. Durulamadan önce saçta üç dakika kalması önerilir. Özellikle saç diplerine iyi nüfus ederek bekletilmesi, yeni saç oluşumlarında oldukça faydalıdır. Sizler de Kerastase Bain Prevention ürününü www.narecza.com adresinden temin edebilirsiniz. Hem saçınıza hem de bütçenize fayda sağlayacak ürün alışverişi için güncel olarak Narecza, Kerastase ürün yelpazesini oldukça geniş tutmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı