Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Lifeguard

Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Görünüm :
NBT Life Lifeguard 30 Kapsül
(3)
%14 İndirim
257,1 TL
299,0 TL
Sepete Ekle İncele

Lifeguard Nedir?

Lifeguard Nbtlife firması tarafından bağışıklık sistemini destekleme amacıyla piyasaya sunulan gıda takviyesidir. Günümüzde immün sisteminin çöktüğü ve buna bağlı ortaya çıkan hastalıkların giderek yükseldiği görülür. Bunların çözümünde ise tıbbi tedavilerin yanında Lifeguard’da iyi bir alternatif olarak birçok kişi tarafından kullanılır. 

Lifeguard Ürünleri Ne İşe Yarar?

Dengesiz beslenme, kalitesiz yaşam gibi nedenlerle ortaya çıkan hastalıklar bağışıklık sisteminin zamanla zayıflamasına ve dikkat edilmediği takdirde çökmesine neden olur. Bu tür durumlarda doğal bağışıklık için beslenme ve ilaç tedavisi kadar takviye desteklerinde önemli bir yeri vardır. Bunların başında da Lifeguard gelir. Kullanımı ile birlikte vücuda sağladığı yararlar ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Lifeguard takviye ürünleri çinko, bakır, selenyum, iyot gibi içerikleri ile çöken ya da zayıflayan bağışıklığın tekrardan güçlendirilmesi için katkı sağlar.
 • Ürün içerikleri insan vücudunda kombine bir şekilde çalışarak var olan hastalıklara karşı doğal bir antikor gibi savaşır. 
 • Tiroit sorununda yaşanan hormonal bozukluklarda etkilidir. Metabolizma bezleri olarak bilinen t3 ve t4’ün bozulan faaliyetlerini düzenlemeye destek olur. Bu yolla hızlanan metabolizma bağırsak ve sindirim sistemi organlarını da düzene sokulmasına yardımcı olur.  
 • Vücut içerisinde yaşanan kronik ağrıların azaltılmasında rolü bulunur. 
 • Düzenli kullanımı ile yorgunluk ve bitkinliği de giderici etkileri görülür. 

Lifeguard Ürünlerini Kimler Kullanabilir?

Lifeguard ürünlerini 11 yaş ve üzeri tüm yetişkinler kullanabilir. Bununla birlikte vücut içinde hissedilen ve bağışıklık ile ilgili olduğu düşünülen bazı problemlerde de doktor onayı ile birlikte kullanılabilir. Bu problemler ise; 

 • Metabolizmanın yavaş çalışması halinin sürekliliği ve bu yolla daha çok sindirim sisteminde yaşanan sorunlar (kabızlık gibi) 
 • Kış mevsimi başta olmak üzere sık görülen soğuk algınlığı hastalıkları
 • Vücutta eksik olan antikorlar nedeniyle süre gelen bitkinlik ve zihinsel yorgunluklar
 • Tiroit fonksiyon bozukluğuna bağlı aşırı kilo alımı 
 • Baş ağrısı veya baş dönmesi durumlarının sıklaşarak devam etmesi gibi durumlarda da lifeguard ürünleri sorun yaşayan ve yaş sınırı içinde olan herkes tarafından kullanabilir. 

Lifeguard Ürünleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Lifeguard ürünlerinin doğru kullanım ve sonuç göstermesi için nasıl kullanılacağını da iyi bilmek gerekir. Bu durum ortaya çıkabilecek sorunlarında engellenmesi demektir. Lifeguard kullanımının en doğru biçimi ise şu şekildedir; 

 • Ürünler tablet formu ile sunulur. 
 • Her gün özelinde 1 adet olacak şekilde alınır. 
 • Takviyeler ana yemeklerden en az bir saat önce ya da yemek sonrası bir saat arayla bol su ile tüketilerek kullanılmalıdır. Ürün kullanımında açlık veya tokluğun bir sınırlaması yoktur. En iyi kullanım için ürün üzerindeki talimatların okunması da nasıl kullanılması gerektiği konusunda size daha iyi bir yol gösterecektir. 

Tüm bunların yanında takviye ürün içerisinde yer alan tüm bileşenler doğal gıdalar yoluyla da karşılanabildiği için beslenme öğünlerine de düzenli olarak eklenmelidir. Tercihen bir beslenme uzmanından da bu hususta bir yardım alınabilir. 

Lifeguard Ne Kadar Süre Kullanılmalıdır?

Lifeguard ürünleri kullanılmaya başlandığı andan itibaren etkisini bağışıklık sistemi üzerinde gösteren takviyeleridir. Ancak ürünün ne kadar kullanılacağı ve ne zaman alımının durdurulması gerektiğini yaşadığınız sorunun büyüklüğü belirleyecektir. Lifeguard içerisinde yer alan bileşenlere olan ihtiyacın daha az olduğu ve doktor tarafından yeterli görüldüğü durumlarda ürün kullanımı da bitirilebilir. Genellikle fazla problem olmadığı durumlarda 6 aylık Lifeguard alımı bağışıklığın desteklenmesi açısından yeterli gelir. Tiroid ve metabolizmaya bağlı rahatsızlıklarda ise ürün kullanım süresi uzayabilir. Tamamen doğal bileşenlerden oluştuğu için yan etki görülme riski çok az olsa da kullanılan başka ilaçlar ya da kronik rahatsızlıklarda olası komplikasyonlardan dolayı ürün kullanımına ara verilebilir ya da süreye bakılmaksızın sonlandırılabilir. 

Lifeguard Ürünlerini Kullanmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bağışıklık sistemi vücudun kendisine ait doğal bir koruyucudur. Lifeguard ürünleri de gerekli durumlarda bunun en iyi destekçilerinden biridir. Ancak her ilaç ve takviyede olduğu gibi Lifeguard ürünlerini kullanmadan önce de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu hususları ise şu şekilde sıralayabiliriz; 

 • Bağışıklık sisteminizin çökmesine neden olan eksiklik, hastalık gibi nedenler araştırılarak sorunun asıl kaynağı bulunmalıdır. Çünkü teşhisin doğru olması tedavinin de olumlu sonuç vermesi anlamı taşır. 
 • Hamilelik gibi özel durumlarda olan kişiler ürünü kullanmadan önce mutlaka doktora başvurmalı ve kararı uygulamalıdır. 
 • Alerjik reaksiyonlar söz konusu olabileceği için içeriklerde yer alan bileşenlere karşı gerekirse test yapılarak ürünler alınmalıdır. 

Lifeguard Ürünleri Nereden Satın Alınmalıdır?

Lifeguard ürünlerini satın almak için en iyi adres güvenilir ve işinin ehli firmalardır. Bağışıklığın insan hayatındaki rolü ve yol açacağı sorunlar düşünüldüğünde de satın alınan ürünün kalitesi de ön planda yer alır. Bir başka yönüyle ise takviyelerin kimyasal ilaçlara göre daha doğal olması yanında aslı bulunmayan içeriklerinin de olduğu bilinmelidir. Zararlı ürünlerse bağışıklık sisteminizin tamamen çökmesine neden olabilecek elementleri bünyesinde barındırabilir. Bu nedenle iyi araştırma yapmak olası yanlışların da önüne geçecektir. 

Narecza Lifeguard ve diğer tüm takviye ürünlerinde seçici ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Takviyelerimiz tamamen doğal olmasının yanında güvenilir içeriklere ve markalara da sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyetini gösteren yorumlar ise bunun en net yanıtıdır. 

Sizlerde hayat kalitenizi düşüren tüm sorunlarınız için Narecza mağazasında yer alan Lifeguard ürünlerine bakabilir ve dilediğiniz ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.