x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Kondromin
Sırala:

Kondromin

Geçmiş yıllara bakıldığında kullanılan ve gelecek yıllarda da iskelet sistemi ile ilgili birçok rahatsızlıkta kullanılacak ürünlerin başında Kondromin gelmektedir. Vücutta özellikle de iskelet sisteminde önemli fonksiyonlara sahip bağ dokusunun ana baddesi olan Glukozamin, tendon, bağ omurları arasındaki disklerde, eklem içi yastıkçıklarda ve kıkırdak dokusunda bulunmaktadır. Bağ dokusunu oluşturan ana maddelerden olan Glukozamin, çeşitli rahatasızlıkların giderilmesi noktasında etkili bakıma destek olmuştur. Kondroitin de vücutta aynı şekilde tendon, cilt, kıkırdak dokusu, mukoza (bazı organların iç yüzeyini örten tabaka), bağ dokusu ve gözlerin yapı taşları arasında yer almaktadır. Bu iki madde bir arada kullanıldığında etkilerini arttırma noktasında etki sahibi olurlar.

Kondromin, genellikle eklem hasarlarını tedavi etme sırasında, kireçlenmeleri giderme noktasında hasarları tedavi etme amacı ile kullanılır. Diz ve bağ dokuları güçlendiren, eklemlerin güçlenmesine yardımcı olarak rahatlamasını destekleyen ürün sağlıklı gelişime imkan tanımaktadır. Eklem ağrılarını azaltan ve kemiklerdeki zayıflamaların önüne geçen ürün sayesinde güçlü bakım sağlanır. Ağrı kesici ve iltihap giderici (antienflamatuvar) etkisi nedeniyle romatizmanın türlerinden korunma desteği de sağlamaktadır. Ayrıca incinme, eklem kireçlemeleri gibi sorunlarda etkili destek sunan üründür. Hasarları önler ve osteoartrit denen eklem kireçlenmesinde de etkili sonuçların oluşmasını destekler. Romatoid artritte beslenme desteği olarak da tercih edilebilmektedir, Kemiklerin zayıflamasına izin vermez, cilt sorunlarında giderici, koruyucu bakım imkanı sağlar. Bunun yanı sıra Kondromin, solunum yolu alerjilerinde, böbrek taşı oluşumunun engellenmesinde ve ağrıların giderilmesinde etkili bakım imkanına destek olur. Damar mekanizmasının sertleşmesi noktasında da destekleyici kullanım imkanı sağlar, eklem eskimesi ile seyreden hyduronik asitin azalmasına engel olarak üretimini destekler.

Çok önemli bir nokta olan Kondromin son derece doğaldır. Satışı doğal ürün pazarlayan ve tamamen sağlıklı olan firmalarca yapılmaktadır. Kullanımları günlük olarak gerçekleşen ürünler 1-2 tablet şeklinde önerilmektedir. Genelde üç aylık kullanımı sonrasında üç ay gibi bir süre de ara verilmesi gerekmektedir.

Kondromin 60 Tablet: Bileşiminde; glukozamin hidroklorid, manganez glukonat ve kandroitin sülfat bulunan besin takviyesidir. Başka bir şekilde önerilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce bir miktar su yardımıyla alınmalıdır. Tabletler tek seferde alınabileceği gibi ayrı ayrı da alınabilir.
Kondromin-S + MSM 60 Tablet: İçerisinde; kondroitin sülfat, manganez glukonat, glukozamin sülfat ve metilsülfonilmetan (MSM) bulunan besin takviyesidir. Farklı bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce alınmalıdır.
Kondromin-S Calcium 60 Tablet: Bileşenleri manganez, D3 vitamini, kondroitin, kalsiyum ve MSM ile zenginleştirilen besin takviyesidir. Doktor tarafından başka şekilde alınması önerilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce bir miktar suyla alınmalıdır.


Yan etkileri olabilmekle birlikte yok gibidir. Basitçe; bulantı ya da şişliğe neden olabilir ancak belirtildiği gibi olma ihtimali son derece düşüktür. Özetle söylemek gerekirse halen ilaç özelliği olmayan bu doğal ürünler, özellikle eklem kireçlenmesinde, normal ilaçlara ek ürün yani takviye olarak tercih edilebilirler. Ürünlerin, doktor kontrolünde ve belli aralıklarla kullanılmaları son derece yarar sağlamaktadır.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.