x
-%20
Jane Iredale Eye Pencil Göz Kalemi
  • Jane Iredale Eye Pencil Göz Kalemi
  • Jane Iredale Eye Pencil Göz Kalemi

Jane Iredale Eye Pencil Göz Kalemi

Daha fazla Jane İredale ürünü
Barkod: 0670959220325
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
59,00 TL
47,20 TL(KDV DAHİL)

Renk Seçiniz

MiktarMarka : Jane Iredale
Ürün Serisi : Kalemler
Boyut : 1,1 g
Güncelleme Tarihi : 18.04.2017 - Salı
Özet Bilgi : Gözlerinizde keskin bir görünüm oluşturmak için tasarlanan üründür. Yumuşak ve kremsi dokusuyla gözleri tahriş etmeden kolay sürüşe imkan verir. Besleyici yağlarla zenginleştirildiği için makyaj yaparken cildin beslenmesine de yardımcı olur.
Jane Iredale Eye Pencil Göz Kalemi
Jane Irade Eye Pencil Göz Kalemi, çok yumuşak kalemlerden oluşmaktadır. İçeriğindeki doğal pigmentler size kalıcı uzun ömürlü bir renk sağlayabilir. Kremsi ve kolay uygulanması ile gözünüze mükemmel bir çizgi uygulanır. Klima yağı, mumlardan yapılır, renkleri de aynı pigmentlerden yapılır. Jane İredale boyalarından hiçbir şekilde kullanmadığındanbu ürünüyüzünüzün her yerinde kullanabilirsiniz. Yumuşatıcı ve besleyici bitkisel ve organik yağlar ile tasarlanmıştır.

Jane Iredale Eye Pencil Göz Kalemi Özellikleri nelerdir ?

Çok yumuşak kalemlerden oluşur. İçeriğindeki doğal pigmentler size kalıcı uzun ömürlü bir renk sağlayabilir. Kremsi ve kolay uygulanması ile gözünüze mükemmel bir çizgi uygulanır. Gözlerinize ve teninize en uygun rengi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Kalemi seçerken ten, göz ve makyaj renginize uyumlu olan rengi seçerek başlayabilirsiniz. Yumuşatıcı ve besleyici bitkisel ve organik yağlar ile tasarlanmıştır. İstediğiniz zamanlarda ve günlük şekilde olarak kullanabilirsiniz.


Jane Iredale Eye Pencil Göz Kalemi Kullanımı

En iyi uygulama kaş fırçası ile kapalı renklerle yapılır. Sonra çizgiye bulaştırarak fırçayı çevirin. Yuvarlak noktayı koruyabilmek için Jane İredale kozmetik kalem kullanın. Gözü irrite edici vernik, cila ve diğer hiçbir kimyasalı içermeyen, tamamıyla doğal, kullanımı kolay mükemmel bir üründür.


Nasıl kullanılır ?

Temizlenmiş ve kurulanmış göz çevrenize ve kapağınızaJaneIredale kalemi sürünüz.


İçeriğinde neler vardır ?

Klima yağı, Mum
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.