Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim
Saç Dökülmesine Mucize Çözüm: VichyDercos
08.04.2020

Saç Dökülmesine Mucize Çözüm: VichyDercos

Saç problemleri arasında çok sık görülen saç dökülmesi, cansız görünüm gibi sorunlar Vichy tarafından üretilen özel seri sayesinde tarihe karışıyor. Hacmini kaybetmiş ve dökülme sorunu yaşayan saçları dipten uca besleyerek güçlenmesini sağlayan Vichy Dercos serisini güvenle kullanabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilip onaylanan VichyDercos, saç dökülmesi sorunu ile mücadelenizde yeni bir devrim başlatıyor. Özel formülü sayesinde saç köklerini besleyerek güçlendiren VichyDercos, saç dökülmesini yüksek oranda engellerken canlı ve hacimli görünen saçlara sahip olmanıza da yardımcı oluyor.

 

Güçlü özel formülü sayesinde VichyDercos, saç bakımında güvenle kullanabileceğiniz birçok ürünü bu seri içerisinde müşterilerinin beğenisine sunuyor.

 

Saç Neden Dökülür?

 

Tıpkı biz insanlar gibi mevcut saç tellerinin de bir yaşam ömrü bulunuyor. Uzmanlar tarafından her saç telinin 4 – 6 yıl boyunca yaşandığı saptanmış bilgiler arasında yer alıyor. Yaşam ömrünü tamamlayan saç telleri ise dökülüyor. Bu nedenle hiçbir insanda 1 saç teli dahi dökülmemesi söz konusu olamaz. Ancak bazı kişilerde farklı sebeplerden dolayı daha yoğun şekilde saç dökülmesi sorunu görülür.

 

Stres, mevsim değişikliği, demir eksikliği, kadınlarda gebelik ve doğum saç dökülmesinin belli başlı sebepleri arasında yer alıyor. Saç dökülmesi sorunu uzmanlar tarafından günlük 100 saç telinin üzeri rakamlara çıkıldığında bir sağlık sorunu olarak kabul ediliyor.

 

Genetik faktörler, deri problemleri, yanlış beslenme alışkanlıkları, vitamin ve mineral eksikliği, hormonal sorunlar, bazı iç hastalıkları, ilaç kullanımı, kemoterapi süreci, depresyon saç dökülmesinin sebepleri arasında bulunuyor.

 

Saç dökülmesi neden olur sorusunun birçok cevabı olduğu gibi bu nedenler arasında en önemli sebeplerden bir diğeri de kozmetik nedenler.  Saç bakımında uygun bakım ve kozmetik ürünlerinin kullanılmaması saç dökülmesine yol açabiliyor. Uygun formüle sahip olmayan şampuanlar, saç kremleri, saç maskeleri saçınıza bakım yaparken aynı zamanda yoğun bir saç dökülmesi sorunu yaşamanıza da neden olabilir. Bu nedenle içerik bakımından zengin, besleyici ve güçlendirici, saç dökülmesini engelleyecek ürünler kullanmak çok önemli.

 

Saç Dökülmesi Nasıl Engellenir?

 

Saç dökülmesinin engellenebilmesi için öncelikle saç dökülmesine neden olan etkenlerin bilinmesi gerekir. Kişi, kendi saç dökülme problemini gözlemleyerek nelerin saç dökülmesine sebep olduğunu fark edebilir. Bunun dışında bir dermatolog kontrolü ile de saç ve saç derisi sağlığı hakkında bilgi sahibi olmak saç dökülmesi sorununun daha kısa bir sürede çözülmesi için sizlere yardımcı olmaktadır.

 

Saç dökülmesini engellemek için kendinizin alabileceği önlemlerin başında beslenme alışkanlıklarını değiştirmek ve vitamin eksikliği gibi durumların tedavi edilmesini sağlamak geliyor. Bu rutinleri yapmaya başladığınızda aynı zamanda uygun dermakozmetik ürünler ile saç bakımınızı desteklemelisiniz.

 

Vichy, saç bakımında geliştirdiği özel formüller ile sektörün öncü markaları arasında yer alıyor. Saç dökülmesi probleminin tedavisi için dermatologlar tarafından da tavsiye edilen VichyDercos, oldukça etkili bir saç bakım ürünü serisinden oluşur. Tüm saç tiplerinde görülen saç dökülmesi problemi ile savaşmada ilk kullanımdan itibaren saçı beslemeye yardımcı olan VichyDercos, saç derisi problemlerinde de yatıştırıcı etki göstermektedir.

Saç Dökülmesine Karşı Vichy Dercos

Saç bakımında tek bir ürün kullanımı artık kalmadı. Şampuan, saç kremi, serum, maske ve sağlıklı yağlar ile yapılan etkili saç bakımları sonucunda kişiler hayallerindeki dökülmeyen güçlü ve sağlıklı görünen saçlara kavuşabiliyor. Birçok ürünün kullanıldığı bu detaylı ve etkili saç bakımları için en zor aşama saç bakım ürünlerinin seçilmesi. Vichy tarafından sağlıklı ve güçlü saçlar için özel hazırlanan Vichy Dercos serisi sizleri bu sorundan kurtarmaya hazır. Detaylı bir saç bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bu seri içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana saç dökülmesine karşı güçlü etkisi ile birçok kişinin tercihi olan VichyDercos, hem şampuan hem de saç bakım ürünleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

 

Zayıf saçlar, kırılgan saçlar, ince telli saçlarda güvenle kullanabileceğiniz VichyDercos serisi, birçok kişinin saç problemlerine etkili çözümler üretir. Saç bakımı için özel geliştirilmiş formülü içerisinde zararlı kimyasallar yer almamaktadır. Parabensiz ve disülfür içeren temiz içerikli Vichy Dercos, dermatolojik testler tarafından da saç sağlığını desteklediği onaylanmaktadır. Sadece kadınlarda görülen saç dökülmesi probleminde değil, erkeklerde görülen kellik öncesi dökülmeleri önleme de son derece etkili bir ürün serisidir.

 

Vichy Dercos Neogenic Şampuan

 

Saç dökülmesi problemi, saçların görünümünü de yakından etkiler. Öyle ki ciddi saç dökülmesi problemi yaşayan kişilerde bir süre sonra seyrek ve hacimsiz saç görünümü ortaya çıkar. Bunun engellenmesi için saç dökülmesinin öncesinde de önleyici ürünler kullanmak gerekir. Ancak artık seyrelmiş saç görünüme sahip kişiler için de sağlıklı saç görünümü sağlayacak ürünler mevcut. Bunlardan bir tanesi de güçlü formülü ile VichyDercosNeogenic Şampuan.

 

Vichy Dercos Neogenic Şampuan, saçlarında yoğun ve hacimli bir görünüm isteyen kişilerin güvenle kullanabileceği bir ürün. İlk kullanımdan itibaren seyrelmiş görünümün önüne geçen VichyDercosNeogenic Şampuan, saç tellerini besleyerek yoğun, hacimli, sağlıklı bir görünüme kavuşmalarını sağlar. Hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanıma uygun olan Vichy Dercos Neogenic Şampuan, aynı zamanda kuvvetli ve gür saçlara sahip olmanız için saç dökülmesi problemi ile de mücadele etmektedir.

 

Hassas saç derisine sahip kişiler tarafından da güvenle kullanıma uygun bir formüle sahip olan Vichy Dercos Neogenic Şampuan, paraben içermez. İlk kullanımdan itibaren saçlara sağlıklı bir parlaklık kazandıran VichyDercosNeogenic Şampuan, saçları yumuşatarak kolay taranmasına da yardımcı olmaktadır.

 

Vichy Dercos Energisant Şampuan

 

Hem kadın hem de erkeklerde görülen başlangıç / ileri seviye saç dökülmesi probleminde güçlendirici bir etki için VichyDercosEnergisant Şampuan, tercih edebilirsiniz. Aktif bir şekilde saç dökülmesi ile mücadele eden VichyDercosEnergisant Şampuan özel formülü iki 2 patent ile koruma altındadır. Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler aynı zamanda saçlarının cansız görünümünden de şikâyet eder. Bu görünümün canlandırılması için besleyici özel formüle sahip ürünlerin kullanımı şarttır.

 

Vichy Dercos Energisant Şampuan, saçlarınızın ve saç derinizin beklentilerini ilk kullanımdan itibaren karşılamaya yardımcı olur. Saç dökülmesi problemi yaşayan kişilerde saçların kökten uca beslenmesine yardımcı olan VichyDercosEnergisant Şampuan, saç dökülmesi tedavisi sürecinde sizlere etkili bir şekilde de yardımcı olur. Dermatolojik testler tarafından da onaylanan Vichy Dercos Energisant Şampuan, saç dökülmesi şikâyeti olan kişilere dermatologlar tarafından da önerilmektedir.

 

İlk kullanımdan itibaren saç görünümünde gözle görülür bir fark ortaya koyan Vichy Dercos Energisant Şampuan, akışkan bir dokuya sahiptir. Kolay durulanan yapısı nedeniyle kolay, hızlı, pratik ancak etkili bir saç bakımı ürünü arayanların severek kullanacağı bir üründür. Vichy Dercos Energisant Şampuan, ilk kullanımdan itibaren saçlara canlı bir görünüm kazandırır.

 

Saç bakım ve temizliğinde sık kullanıma uygun olan Vichy Dercos Energisant Şampuan, özel ve güçlü formülü içerisinde paraben bulunmamaktadır. Kimyasallardan arındırılmış içeriği ile sağlıklı ve etkili bir saç bakımını destekler.

Blog Son Eklenenler
C Vitamini ve Bağışıklık Sistemi
C Vitamini ve Bağışıklık Sistemi

Sağlıklı Yaşam İpuçları

C vitamini, vücut için hayati öneme sahip bir antioksidandır ve bağışıklık sisteminin güçlenmesinde önemli bir rol oynar. Bağışıklık sistemi, vücudu hastalıklara karşı koruyan doğal savunma mekanizmasıdır.  C Vitamine dair detaylı bilgi yazımızın devamında...

23.02.2024
Atopik Cilt Nedir?
Atopik Cilt Nedir?

Cilt & Vücut Bakımı

Atopik cilt, genellikle kuruluk, kaşıntı ve kızarıklık gibi belirtilerle kendini gösteren kronik bir cilt durumudur. Bu durum, cildin doğal bariyerinin zayıflaması sonucu dış etkenlere hassas hale gelmesiyle ortaya çıkar.   Detaylar yazımızın devamında...

23.02.2024
Arjinin Nedir, Ne İşe Yarar?
Arjinin Nedir, Ne İşe Yarar?

Sağlıklı Yaşam İpuçları

Arjinin, vücutta çeşitli önemli işlevleri yerine getiren bir aminoasittir.  Arjinin vücudunuzda ne işe yaradığı, eksikliğinde oluşacak belirtiler ve daha fazlası yazımızın devamında...

18.01.2024
Kışın Vitamin Takviyeleri: Hangi Vitaminleri ve Ne Kadar Almalıyız?
Kışın Vitamin Takviyeleri: Hangi Vitaminleri ve Ne Kadar Almalıyız?

Sağlıklı Yaşam İpuçları

Kışın vitamin takviyeleri, soğuk havalarında etkisiyle hastalanma riskinizi en az düzeye indirebilecek unsurların başında gelmektedir. Peki, hangi vitaminleri ne kadar ve ne oranda almalıyız? Detaylar yazımızın devamında...

18.01.2024
Soğuk Hava Koşullarında Cilt Bakımı: Kış Aylarında Sağlıklı Bir Cilt İçin İpuçları!
Soğuk Hava Koşullarında Cilt Bakımı: Kış Aylarında Sağlıklı Bir Cilt İçin İpuçları!

Cilt & Vücut Bakımı

Kış mevsimi, daha çok rüzgar, daha çok soğuk hava ve bunların etkisiyle düşük nem seviyeleri anlamına geliyor. Tüm bu etkilerle birlikte cilt sağlığı da olumsuz yönde etkilenebilmektedir. Cildinizi soğuk havada koruyacak bakım önerileri yazımızın devamında...

18.01.2024
Kuru Havada Nemlendirici Kullanımı: Kışın Cildi Nemlendirmenin Önemi!
Kuru Havada Nemlendirici Kullanımı: Kışın Cildi Nemlendirmenin Önemi!

Cilt & Vücut Bakımı

Kış aylarının gelmesiyle birlikte havadaki nem oranının düşmesi, cildin kurumasına ve tahriş olmasına neden olabilir.  Kış aylarında nemlendirici kullanmanın önemi ve püf noktaları yazımızın devamında...

18.01.2024
En Çok Melatonin İçeren Besinler!
En Çok Melatonin İçeren Besinler!

Sağlıklı Yaşam İpuçları

Melatonin, vücudun doğal olarak ürettiği bir hormondur. Uyku düzenini sağlamak gibi bir görevi yerine getirse de aslında birçok konuda faydası bulunuyor. Melatonin ve vücudunuza etkileri üzerine detaylı bilgi yazımızın devamında...

18.01.2024
Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılmalı ve Temizlenmeli?
Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılmalı ve Temizlenmeli?

Cilt & Vücut Bakımı

Makyaj süngeri makyaj ürünlerini daha kolay ve homojen bir şekilde uygulamak için kullanılan bir araçtır.  Makyaj süngerleri özellikle fondöten pudra allık ve kapatıcı gibi ürünlerin uygulanmasında sıklıkla kullanılır. Bu sebeple üzerinde bakteri ve mikrp birikimi söz konusudur. Cildiniz için makyaj süngeri kullanımı ve temizliği yazımızın devamında...

14.11.2023
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.