sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler
%100 Orijinal Ürün Garantisi
Üstün Müşteri Hizmetleri
Bize Ulaşın: 0 532 130 45 22
%100 Orijinal Ürün Garantisi
Üstün Müşteri Hizmetleri
Bize Ulaşın: 0 532 130 45 22
Saç Boyama İşini Keyif Haline Getirecek Saç Boyaları

Saç Boyama İşini Keyif Haline Getirecek Saç Boyaları

17 Mart 2020

Saç rengi, hem kadın hem de erkek için çok önemlidir. Genel görünümümüzü etkileyen saç renginin ten ve göz rengiyle uyumlu olması çekiciliğinizi arttırmaya destek verebilir. Hemen hemen her yıl bir saç rengi trend olmaktadır. Özellikle kadınlar trendleri yakından takip ederek saçlarında sıklıkla değişikliklere giderler. Ayrıca kadınlar özellikle duygusal iniş çıkışlar yaşadığı dönemlerde, kendilerini yenilemek istediği süreçlerde ya da saçlarında beyazlama gibi durumların oluşmasından dolayı da saçlarının rengini değiştirmeye eğilimlidir. Ancak saç rengini sık değiştirmek ve her ay saç boyatmak saçların zaman içerisinde yıpranmasına neden olabilmektedir. Saçlarınızdaki yıpranmanın yanı sıra boyalar, alerjik reaksiyonlar yaşamanıza da neden olabilir. Bu nedenle saçlarınızda kullandığınız boyanın saçlarınıza en az hasar verecek şekilde olması oldukça önemlidir. Organik boya olarak adlandırılan boyalar saçlarınıza ve sağlığınıza zarar vermeden saçlarınızın rengini değiştirmenize yardımcı olur. Bitkisel bir içerik ile geliştirilen organik boyaların da içinde kimyasal içerikler yer almaktadır ancak bunlar diğer boyalara göre oldukça az miktarda sunulmaktadır.

 

Saç boyası seçerken içerik kadar saçlarınızın tipi de çok önemlidir. Herkesin saç tipi ve saç rengi farklıdır. Bu nedenle boya aynı ton bile olsa bir başkasında duran renk ile sizde duran renk bir olmayabilir. Bunun yanı sıra kalın telli ya da ince telli saçlara sahip olmak da saç boyasını etkilemektedir. Kalın telli saçlara sahip olan kişilerde saçın rengi emmesi biraz daha zaman alır. Bu nedenle kalın telli saçlarda boyanın biraz daha uzun bekletilmesi gerekebilir.

 

Gerçekten işe yarayan 3 saç boyası markası;

 

L'OréalParis Saç Boyaları

 

L'Oréal Parismarkasının birçok farklı serisi bulunmaktadır. Geliştirdiği her serisinde kendini kanıtlamayı başarmış bir marka olan L'Oréal, saç boyasında oldukça uzman bir konumdadır. L'OréalInoa saç boyası; bitkisel bir içerikle geliştirilmiş bir seridir. Amonyaksız özelliği ile saçlarınızda yıpranma ya da kuruma gibi durumlara neden olmadan saçlarınızın canlı ve parlak bir renk kazanmasına yardımcı olur. L'OréalExcellenceIntense; özellikle saçlarında beyaz olan kişilerin memnun kalacağı bir seri olup saçlarınızdaki beyazların renginin örtülmesine ve saçlarınızın tek ton bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saçlarının canlı ve parlak renklerde görünmesi için destek verir. Sarı, mor, kızıl, kahve birçok tonda renk sunan seri saçlarınızda istediğiniz tonu yakalamanız için yardım eder. L'OréalCastingCremeGloss; özellikle saçlarını boyamaktan çekinen ancak renginden de sıkılmış kişiler için geliştirilmiş bir seri olup 28 yıkama sonucunda saçlarınızdan tamamen arınmaktadır. Bu sayede doğal saç rengini kaybetmekten korkan kişilerin gönlünü fetih etmeyi kazanmış olan seri, özellikle çikolata kahverengiyle sevilmektedir. Altın karamel, parlak kumral gibi daha farklı renkler de sunmaktadır.

 

Phyto Color Bitkisel Saç Boyası

 Phyto Color Bitkisel Saç Boyası

Bitkisel bir içeriğe sahip olan PhytoColor, saçlarınıza en az hasar ile saçlarınızın istediğiniz renge kavuşmasına yardımcı olan bir markadır. Saçlarınızın istediğiniz renge kavuşmasına destek olurken saçlarınızın bakımını da yaparak boya işlemi sırasındaki yıpranmayı en aza indirmeye çalışır. Saçlarında beyazlar görülen kişilerde de saçlarındaki beyazları iyi bir şekilde örtmeye yardımcı olur. % 100 beyaz kapama özelliğine sahiptir. Siyah, kahve, kestane gibi birçok farklı tonda renk sunan PhytoBitkisel Saç Boyası, saçlarınızın hem istediğiniz renkte olmasına hem de saçlarınızın daha iyi bir görünüm kazanmasına destek verir. 18 renk seçeneğine sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.Resorsinol ve parabeniçermez.

 

Henna Plus Bitkisel Saç Boyası

 

Henna Plus Bitkisel Saç Boyası

Bitkisel içerikli bir saç boyası olup saçlarınızın renginin istediğiniz tonu kazanmasına destek verirken saçlarınızı besleyerek yumuşak ve canlı bir görünüm yakalamasına da yardımcı olur. Saçlarınızı boyarken nemlendirmeye destek vererek saçlarınızın boya işleminden en az hasarla çıkmasına yardım eder. Formülünde yer alan güneş koruyucu filtreler ile saçlarınızın güneşe karşı korunmasına da destek olur. Bakır tonlardan kahve tonlara birçok renk seçeneğini kolaylıkla bulabileceğiniz bir markadır. Amonyak, peroksit ve metalik tuzlar içermez.Henna Plus, saç boyaları paraben içermez. Uzun haftalar boyunca saçlarınızın renginin korunmasına destek verir.

Tüm saç boyalarına https://www.narecza.com/sac-boyalari adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.