x
White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu

White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu

Daha fazla White Glo ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
19,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu

Dişlerin güzel görünmeleri onların bakımına bağlıdır. Dişlerinizin güzel görünmesini ve aynı zamanda da ağız ve diş sağlığınızın sürekli olmasını istiyorsanız dişlerinizin bakımına özen göstermelisiniz. Diş bakımının temelini bakımda kullandığınız ürünler oluşturur. White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu ağız ve diş bakımınızda size yardımcı olabilecek bir üründür.

White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu Kullanımı

Günde iki kez dişlerinizi White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu kullanarak fırçalayın. White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu kullanacak olan kşinin 12 yaş ve altında olması ve hamile olması durumunda doktorunuzdan bilgi almanızı öneririz. White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu Florid içerir.

Dışardan Florid aldığınızda White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Klasik Diş Macunu kullanmadan önce doktorunuzdan bilgi almanız sağlığınız açısından daha faydalı olacaktır. Haricen kullanıma uygundur.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.