sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

White Glo

White Glo1993 senesinde Barros Laboratuvarları bünyesinde Avusturalya’da kurulmuştur. Avustralya pazarının ilk diş beyazlatma ürünlerini üretip tanıtımını yapan firma, kuruluşundan bu yana daima yenilenmiş ve geliştirilmiş teknolojiler kullanarak diş beyazlatıcı ürünler formüle etmiştir. Diş sağlığı alanında ürettiği ürünlerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için daima yüksek hedefler ve yüksek endüstri standartları belirleyen White Glo, bugün dünyanın birçok ülkesinde diş beyazlatmak isteyen kişilerin ortak amacına hizmet etmektedir.Dişleri üstün şekilde ve profesyonelce beyazlatmasıyla adını duyuran White Glokısa süre içinde Avustralya’nın en çok ilgi gören ve en hızlı satan beyazlatma sistemi konumuna geldi. Yalnızca Avustralya sınırları içinde kısa zamanda 1 milyon adedi aşan miktarda satış yapan firma, bugün Türkiye de dâhil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde geniş bir dağıtım ve satış ağına sahiptir. Avustralya’da tüm beyazlatıcı diş macunları arasında "en iyi beyazlatıcı” unvanına layık görüldü.

Diş sararmasının çeşitli nedenleri vardır. Genellikle ağız içi hijyen eksikliğinden kaynaklanan diş sararmasını diğer bazı nedenleri de mevcuttur. Sigara içmek, aşırı kahve ve çay tüketmek gibi faktörler de diş sararmasının diğer nedenleri arasında sayılabilir. White Glodiş sararmasına en iyi çözümü bulmak için, farklı diş sararması nedenlerinde kullanılmak amacıyla farklı ürünler geliştirmiştir.  Kahve ve çaydan dolayı sararan dişler için White Glo Coffee TeaDrinkers Formula Beyazlatıcı Diş Macunu; sigara tüketiminden dolayı sararan dişler için ise White GloSmoker Formula Beyazlatıcı Diş Macunu’nu formüle etmiştir. Ayrıca bunun dışında çeşitli ürünleri ile de diğer diş sararması nedenlerinin etkisini azaltmaktadır. Diş macununun yanında diş fırçası ve ağız çalkalama su üretimine de el atan firma müşteri sağlığını ve memnuniyetini odak noktası olarak seçmiştir. White Glo ürünleri diğer markalara göre eşsiz bir büyüme oranı ile son derece geniş bir müşteri kesimine hitap etmektedir. White Glo felsefesini; ‘yenilikçi özellikleriyle mümkün olan en yüksek kalitede müşteri memnuniyetini sağlamak’ olarak belirlemiştir.

Deneyimli ve profesyonel White Glo uzmanları daha iyiyi ve daha yüksek kaliteyi elde etmek için büyük bir özveriyle çalışmalarına devam etmektedir. Bilindik 20 diş macunu arasından denenerek birinci olmayı ve etkisini ispat etmeyi başarmıştır. White Glo deneyimle mükemmel pazarlama stratejisini bir araya getirerek her geçen gün daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmeyi başarıyor. Ayrıca müşterilerine sunduğu uygun fiyat ve ulaşım kolaylığıyla da rakiplerinden sıyrılarak lider olmayı başarıyor.Yalnızca Avustralya’da 3000’den fazla süpermarket ve eczanede satışa sunulan White Glo ürünleri; aynı zamanda ABD, İngiltere, Yunanistan, Ortadoğu ve daha birçok farklı yere diş sağlığı ürünleri bakımından en çok ihracatı yapan firmalar arasındadır. Düzenli kullanımı halinde tüm White Glo ürünleri 2 hafta içinde gözle görülür biçimde etki göstermektedir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.