sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Wella SP Men

Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi Şampuanı 250 ml

Ürün Kodu: 23937
Barkod: 4015600225599
%15 İndirim
Piyasa Fiyatı
162,00 TL
Satış Fiyatı
137,70 TL
Havale Fiyatı
136,32 TL
%15
Piyasa Fiyatı
162,00 TL

Satış Fiyatı

137,70 TL
HAVALE FİYATI
136,32 TL
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
...
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • KOLAY İADE
 • Marka : Wella
  Ürün Serisi : Şampuanlar
  Boyut : 250 ml
  Güncelleme Tarihi : 08.10.2018 Pazartesi
  Özet Bilgi : Hassas baş derisine sahip her erkeğin rahatlıkla kullanabileceği üründür. Saçlarda derinlemesine temizlik sağlarken bir yandan da baş derisini arındırarak gözeneklerin açılmasına ve canlanmaya destek olur. Saça kazandırdığı elastikiyet aracılığıyla kopma ve kırılmalara karşı koruyucu bakım sunar.
  Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi Şampuanı 250 ml

   Her insanın saç yapısı ve saç derisi birbirinden farklıdır. Kimi insanlar çok hassas saç derisine sahipken kimi insanlar, hangi ürünü kullanırsa kullansın herhangi bir zarar görmez. Fakat zarar görmeyen saç derisi bile yanlış ürünler kullanıldığı takdirde bir süre sonra sağlıklı ve zarar görmeyen yapısını kaybetmeye başlayacaktır. Bu durumda her saç tipindeki insan saçlarına özel bir bakımla canlı tutmalıdır. Bu anlamda hassas saç derisi için üretilmiş fakat herkesin kullanımına uygun olan Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi Şampuanı 250ml üretilmiştir ve dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır.

  Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi Şampuanı 250 ml Özellikleri:

  Saçtaki hassasiyeti onararak saçlara özel bir bakım sağlar. Saçların dış etmenlerden veya kullanılan ürünlerden zarar görmesini engeller. Daha canlı ve parlak saçlara kavuşturur. Kolayca kopmalara karşı saç elastikiyetini korur ve dökülmeleri önler. Tüm saç tipleri için uygundur. Erkekler için özel olarak üretilmiştir. Zararlı bir bileşene sahip değildir.

  Saça Etkisi: Saçları güçlendirerek bakımlı görünmesini sağlar. Koparak dökülmeleri ve saç derisindeki kızarıklıkların oluşumunu engeller.

  Kullanım Şekli: Islatılmış saça Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi Şampuanı 250 ml saçın ihtiyacı kadar olarak uygulanır. Köpürtülerek 1-2 dakika bekletilir. Daha sonra bol su ile durulanır. Gerektiğinde işlemi tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur.

 • Kolay İade Metni
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız
Ürün Yorumları

Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin

Benzer Kategoriler

Aradığınız Ürünlerle Aynı Kategoride Olan Ürünleri Buradan Inceleyebilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.