x
-%25
Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi İçin Yatıştırıcı Tonik 125 ml

Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi İçin Yatıştırıcı Tonik 125 ml

Daha fazla Wella SP Men ürünü
Barkod: 4015600225339
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
132,00 TL
99,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Wella
Ürün Serisi : Saç Tonikleri ve Saç Losyonları
Boyut : 125 ml
Güncelleme Tarihi : 20.04.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Hassas saç tipleri başta olmak üzere tüm saç tiplerinin kullanabileceği erkek bakım toniğidir. Hassas saç derisini arındırarak yatışma ve rahatlama sağlar, kaşıntı hissini ve pul pul dökülmeleri giderir. Canlı, sağlıklı ve enerjik bir baş derisi için bakım yapar. Saç köklerini güçlendirerek kopmaları önler.
WellaSp Men Sensitive Hassas Baş Derisi İçin Yatıştırıcı Tonik 125 ml

Saçların her zaman özel bir bakıma ihtiyaç duyduğu önemli bir gerçektir. Fakat çoğu insan saçları için özel bir bakım yapmaz, hatta özel bir şampuan kullanmayı bile benimsemez. Bu durumda kullanılan ürünlerin saçlara zarar vermediği düşünülse de, aslında saçlar yavaş yavaş yıpranmaktadır.

Zamanla canlılığını yitiren saçların ise tekrar canlılığına kavuşması için tedavi görmesi gerekir. Bu durum hem kişiyi hem de saçlarını yıpratıcı türdedir. Bu aşamalara maruz kalmamak için özel olarak üretilen Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi İçin Yatıştırıcı Tonik 125 ml, saç diplerini koruyarak saçlara canlılık kazandırır.

Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi İçin Yatıştırıcı Tonik 125 ml Özellikleri:

Özellikle hassas saçlar için olmakla birlikte tüm saç tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmaz. Saçları yatıştırarak, gergin ve şekil almayan yapısını güçlendirir. Hassas baş derisini rahatlatarak saçlara bağlı olan baş ağrılarını azaltır. Baş derisini dinlendirir ve saçların elastikiyetini korur.

Saça Etkisi: Özellikle öncesinde Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi İçin Şampuan ürünü kullanılırsa seri bakım sağlanmış olacağı için etkisini arttırarak saçların daha bakımlı ve canlı görünmesini sağlar.

Kullanım Şekli: Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi İçin Şampuanı kullandıktan sonra saçlarınızı havluyla kurulayın. Nemi alınmış saçları bölümler halinde ayırdıktan sonra saç diplerine saçın ihtiyacı kadar Wella Sp Men Sensitive Hassas Baş Derisi İçin Yatıştırıcı Tonik 125 Ml ürünü kullanıın.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.