x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Vimax Bitkisel
Vimax Bitkisel TÜKENDİ
119,00 TL
Sırala:

Vimax

Kanada, Amerika ve Avrupa’nın pek çok yerinde yok satan ve kendini kanıtlamış tek ürün olarak piyasaya sürülen cinsel yaşam düzenleme üzerine geliştirilmiş bir markadır. Penis büyütücü, erkeklik hormonlarını geliştirici ve düzenleyici formülü ile daha uzun süreli cinsel ilişki kurulması ve tamamen sağlıklı olarak doğal penis büyütücü görevini üstlenmektedir.

Doğal Otlar ve Sağlıklı İçerikleriyle

Doğal otların kullanıldığı marka özel formülü ile ereksiyon problemlerini gidermeye yardımcı bir rol üstlenmektedir. Dünyanın çeşitli yerlerinde alınan otlar kimyasal içeriklerden uzak bir şekilde harmanlanmış özel bir formüle sahiptir. Pazara sürüldüğü gelişmiş ülkelerde en çok tüketilen cinsel içerikli ürünler arasında yer almaktadır.

Hiçbir şikâyet almayan ürünün doğal içerikli olması sebebiyle de hiçbir yan etkisi de bulunmamaktadır. Bu denli güvenilir olduğunu kanıtlayan marka inanılmaz bir garanti etkisi ile kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Türkiye’de yoğun talep üzerine satılmaya başlayan ürün, ülke sınırlarımız içerisinde ki kullanıcılarının cinsel hayatına destekleyici bir katkı sunmaya hazırlanıyor.

Daha Uzun Daha Geç

Penis gelişimine doğal takviyelerle yardımcı bir ürün olan Vimax, cinsel iktidarsızlığın önüne geçerek; cinsel istek ve performansı arttırmaya yönelik bir içeriğe sahiptir. Daha geç bir süre zarfında ereksiyon olmaya yardımcı formülü daha uzun süreli birleşme için kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. %100’e varan doğal içeriği yan etki olasılığını da azaltıyor.

Avrupa Onaylı Bitkisel Ürün

Yüksek fiyatlardan uzak ve Avrupa standartları çerçevesinde doğal olarak geliştirilen ürün, Avrupa, Kanada ve Amerika’da onaylı olarak satılan tek bitkisel ürün olmakla beraber sağlıklı olarak kimyasal içeriklerden uzak bir şekilde ilaçlardan ayrılıyor. Penis boyutunu doğal yollarla geliştirerek cinsel gücünde artmasına yardımcı oluyor.

Kan akışını düzenleyerek erken boşalma gibi sorunların önüne geçiyor. Türkiye’de yeni olmasına rağmen pazarın %27’sine hitap etmesi de ayrı bir güven sağlıyor. Seçkin bilim adamlarının özenle Vimax laboratuvarlarında geliştirdiği ürün, piyasaya sürülmeden önce gerekli tüm testlerden geçirilmiş ve tıp çevresince onaylanmıştır.

Gözle Görünür Doğal Sonuçlar

Düzenli kullanım sayesinde %20-25 oranında gelişme sağlayan bu ürünle ikinci ayda kesin sonuçlar alarak cinsel hayatınızda ki düzelmelere şahit olabilirsiniz. Tıbbi kayıtların sunduğu verilere göre ortalama penis uzunluğu 6 inç yani 17,5 cm olarak geçer. Verilen değerler yaşanan bölge, milliyet veya ırka göre değişiklik göstermez.

Ortalamanın üzerine çıkmanız için ve büyük sonuçlara ulaşmanız için sizlere tavsiye edilen ürün güvenli ve acısız bir büyüme deneyimi sunuyor. Gıda takviyesi olması sebebiyle uzun süreler kullanılmasında vücuda vereceği herhangi bir yan etki bulunmamaktadır. Üstelik ürün kullanımı bittikten sonra sonuçları kesinlikle kalıcıdır.

Onaylı Ürün

Amerika’da en çok satan cinsel içerikli ürün Vimax, son 5 yıldır Amerika’nın en çok satanlar listesinin başında bulunmaktadır. Doktorlar tarafından da en çok tavsiye edilen sağlıklı ve doğal ürün olarak kullanıcıları tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının 18.03.2009 tarihli ve 0.934.001.565 sayılı izni ile Türkiye’de de satışa sunulmuştur.

Daha fazla ürünü görebilmek veya hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz ürünleri geniş ürün yelpazesine sahip NarEcza sitemizden takip edebilir, tecrübeli canlı destek hattımızdan ayrıntılı şekilde faydalanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.