x
-%15
Vichy Stres Karşıtı ROLL-ON Deodorant50 mL

Vichy Stres Karşıtı ROLL-ON Deodorant50 mL

Daha fazla Vichy ürünü
Barkod: 3337871324001
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
49,90 TL
42,42 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Vichy
Ürün Serisi : Terleme Önleyiciler
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 07.04.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Terleme karşıtı bakım sunan ürün 48 saat boyunca kendinizi canlı ve taze hissetmenize yardımcı olur. Zengin içeriğiyle tahrişe yol açmaz, kötü kokuların giderilmesini sağlar. Cildin nefes almasına destek olan ürün etkili bir hijyen hissi sağlar.
Vichy Stres Karşıtı ROLL-ON Deodorant50 mL

Hassas ciltlerin kullanımına uygun olan terleme karşıtı bakım deodorantıdır. Tüm ciltlerin kullanabildiği ürün terleyen ve kötü kokan koltuk altı için etkili bakım gerçekleştirir. Bileşiminde bulunan aktiflerle 48 saate kadar yoğun tazelik ve güven sağlamaktadır. Hiper etkili terleme karşıtı bakım ürün zengin içeriklidir. Ultra emici yapısı ve içerdiği minerallerle terlemeyi kontrol altına alır. Uzun süreli hijyen bakımı sağlayan ürün özellikle yaz aylarında kapalı alanlarda, otobüslerde, iş yerlerinde daha fazla meydana gelecek olan kötü kokunun giderilmesine yardımcı olur.

Cilde zarar vermeden vücudun daha güzel kokmasını sağlayan ürün cildin nefes almasını sağlar, terleme karşıtı bakım gerçekleştirir. Koltukaltında meydana gelen terleme ve kokuların giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Vichy Stres Karşıtı ROLL-ON Deodorant50 mL Cilt ile uyumlu olan ürün tahriş, kızarıklık gibi olumsuzluklara neden olmaz.

Vichy Stres Karşıtı ROLL-ON Deodorant50 mL Özellikleri:

Ciltle uyumlu olan etkili ürün kıyafetlerde beyaz ve sarı lekelerin oluşmasına izin vermez. Terleme ve istenmeyen kötü kokulara karşı giderici etkili bakım gerçekleştirir. Uzun süreli ve koruyucu bakım gerçekleştiren ürün hassas ciltler için de üstün bakım sunar. Alkol ve paraben içermez, terleme karşıtı bakım tamamlanır. Kötü kokuları gideren ürün etkili hijyen bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Cildin nem ve yağ dengesini bozmaz. Herhangibir tahriş, kızarıklık gibi olumsuz cilt hasarlarına neden olmaz. Genel koku bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Hassas içerikli bakım ürünü cildi koruyarak etkili bakım gerçekleştirir. Kötü kokuları gideren bakım ürünü etkili formülü ile uzun süreli kuruluk hissi verir. Ciltte beyaz iz bırakmayan ürün cildin nefes almasına izin verir, terlemeyi de kontrol altına alır.

Vücuda Etkisi: Terleme karşıtı bakım ürünü uzun süreli etkisi ile istenmeyen kokuların giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Uzun süreli kuruluk hissi veren ürün ciltte beyaz iz bırakmaz. Cildin nefes almasına destek olur. Tahriş, kızarıklık gibi sorunların giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Çift etkili ürün terlemeyi ve kokuyu engeller.

Uygulanan Bölge: Cilt ile uyumlu olan ürün terleme karşıtı bakım sunar. Koltuk altına uygulanan ürün hassas ciltlerin de kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: İhtiyaç duyulduğunda ve sıklıkla koltuk altı bölgesine uygulanabilir. Ürünü temas edecek olan çıplak ve temiz bölgeye uygulamak gerekir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: İhtiyaç duyulduğu anda ve sıklıkla kullanılan ürün koltuk altına uygulanır. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması önerilmektedir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.