x
-%15
Vichy Purete Thermale Eua Moussant Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml

Vichy Purete Thermale Eua Moussant Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml

Daha fazla Vichy ürünü
Barkod: 3337871320980
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
54,90 TL
46,67 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Vichy
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 07.04.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Kremsi köpük formülüyle cilt üzerinde tahrişe yol açmadan temizlik gerçekleştirir. Vücudun en dikkat çeken bölümü olan yüzdeki yorgun ve sağlıksız görüntünün giderilerek canlı bir görüntü kazanılmasına yardımcı olur. Cildi kirden arındırırken verdiği rahatlamayla yatışmaya yardımcı olur.

Vichy Purete Thermale Eua Moussant Yüz Temizleme Köpüğü

 Vichy Purete Thermale Yüz Temizleme Köpüğü, solmuş ten rengini canlandırmak isteyen hassas cilt yapısına sahip kadınlar için geliştirilmiş, zaman içinde bozulan tenin doğal rengini geri kazandıran ve sahip olduğu ışıltısını ortaya çıkaran köpük formunda bir üründür.

Vichy Purete Thermale Eua Moussant Yüz Temizleme Köpüğü Etkinliği

Vichy Purete Thermale Yüz Temizleme Köpüğü, solmuş ten rengini canlandırmak isteyen hassas cilt yapısına sahip kadınlar için geliştirilmiş, zaman içinde bozulan tenin doğal rengini geri kazandıran ve sahip olduğu ışıltısını ortaya çıkaran köpük formunda bir üründür.

Gün içinde stres, toz ve kire maruz kalan, yıpranan yüzünüzü narince temizleyen ve tüm ışıltısını gözle görünür bir şekilde ortaya çıkaran mucizevi formüle sahiptir.

Solgun bir yüz, sağlıksız bir görünüme bürünür, bu durum cilt sağlığınız için ne kadar önemli ise, sosyal yaşantınızda da pskilojik anlamda sizi olumsuz etkileyeceğinden bir o kadar önem arz eder. Vichy'nin geliştirdiği yenilikçi dokusu ile adeta sihirli bir dokunuşla, cildinize uyguladığınızda narin, zengin, hafif dokulu bir köpüğe dönüşür. Kremsi bir yapıya sahip sabun içermeyen köpük cildinizi temizler, gözenekleri kir ve yağdan arındırır, zaman içinde ışıltısını kaybetmiş olan cildinizi yeniden canlandırır.

Formülü, Vichy Laboratuvarlarında dermatolojik kontrol altında test edilerek etkinliği kanıtlanmıştır:

  •  İçeriğinde paraben yoktur
  •  Hipoalerjenikolarak formüle edilmiştir.
  •  Cildi yatıştırıcı bir etkiye sahiptir
  •  Cildi besleyerek güçlendirir
  •  Yenileyici özelliğe sahip Doğal Vichy Termal Spa Suyu ile içeriği zenginleştirilmiştir.

Sonuç olarak; cildiniz yıpranmadan temizlenir, tazelenir, yenilenir ve sağlıklı bir ışıltı kazanır.

Kullanımı: Unutulmaması gereken en önemli konu, cilt bakımının düzenli yapılması gerektiğidir. Eğer düzenli ve komple bir cilt bakımı yapmazsanız kullanacağınız ürünün etkinliğini maximum seviyede kullanmamış ve cildinizde ki olumlu sonuçlarını ertelemiş olursunuz. VichyPureteThermale Yüz Temizleme Köpüğünü, her gün düzenli olarak uygulayın. Elinize bir miktar temizleyici köpük koyun venemli yüze daireler çizerek baskılamadan sürün ve göz konturu çevresinden kaçının. Ilık ya da soğuk suyla durulayın.Sıcak su gözenekleri genişleteceğinden cilde zarar verir.Sihirli su niteliğinde ki yapısı cildinizde anında hafif, kremsi köpüğe dönüşür, cildinizi derinlemesine temizler ve ışıltısını ortaya çıkarır.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.