x
-%15
Vichy Neovadiol Şekillendirici ve Sıkılaştırıcı Gece Bakım Kremi 50 ml

Vichy Neovadiol Şekillendirici ve Sıkılaştırıcı Gece Bakım Kremi 50 ml

Daha fazla Vichy ürünü
Barkod: 3337875483940
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
139,90 TL
118,92 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Vichy
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 07.04.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Cildin şekle girmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olan ürün cilde kolajen takviyesinde bulunarak elastikiyet kazandırır. Oluşan deformeleri restore ederek pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildin kendini yenilemeye ayırdığı gece sürecinde bakım sağlayarak onarıma destek olur.

Vichy Neovadiol GF Şekillendirici ve Sıkılaştırıcı Gece Bakım Kremi 50 ml

Vichy Neovadiol GF Sıkılaştırıcı Gece Bakım Kremi, menopoz dönemine girmiş olan kadınlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Vichy Neovadiol GF Şekillendirici ve Sıkılaştırıcı Gece Bakım Kremi Etkinliği

Cildin yaşla birlikte gelenhormonal yavaşlamasına karşı oldukça etkilidir: ciltte oluşan yoğunluk ve hacim kaybıyla, yüz çevresi görünümünde ki sarkmalarla mücadele eder. VichyNeovadiol Gece Kremi ile daha dolgun görünümlü, hacim kazanmış ve dinlenmiş bir cilde sahip olunur.

Vichy Laboratuvarları, doku mühendisliği alanında edindiği 30 yıllık tecrübe ile ideal cildi yaratmak için gerekli olan bazı proteinlerin varlığını ortaya çıkardı.Vichy Laboratuvarları bu çalışmaları, yalnızca 10 günde gerçekleştirdi ve cilt katmanlarını yeniden yapılandırabilen bir teknoloji geliştirdi.

Kozmetik alanında yapılan ve adeta çığır açan bu yenilik, bazı eşsiz etken maddelerin birleşimi sayesinde gerçekleşti:

  •  İçeriğinde, zamanla zayıflayan büyüme hormonlarını uyarıcı ProteicGf
  •  Ciltte büyüme faktörlerinin bulunduğu destek dokusunu yapılandırmaya güçlendirmeye yardımcı Pro-Xylane.
  •  İçeriğinde bulunan NeovadiolGfile de menopoz dönemine girmiş kadınların 3 önemli bölgesi üzerinde etkili olan ilk bakım ürünü olma ayrıcalığına sahiptir.

Vichy Laboratuvarlarında, dermatolojik gözetim altında test edilmiş ve kontrolleri yapılmış olan bu ürünü, 80 kadın değerlendirdi. Değerlendirmelerin sonunda: 

  •  Kullanan kadınların her iki yanak, boyun ve çene hatlarında yeniden şekillenme olduğu.
  •  İçeriğinde ki etken uyarıcı bitkisel madde olan Phytodoline ile güçlendirilmiş formülü sayesinde ciltte oluşan dolgunluğun giderildiği ve yüz hatlarının sıkılaştığı.
  •  Ve kullanımını takip eden ilk sabahtan itibaren ciltte daha dinlenmiş görünüm elde edildiği gözlemlendi.
  •  Hipoalerjenik olarak formüle edilmiştir.
  •  İçeriğinde bulunan Vichy Termal Spa Suyu ile de cildi yatıştırıcı ve yenileyici etkiye sahiptir.
  •   Paraben içermez.
Kullanımı: üzenli olarak her gece, cilde baskılamadan ve naif hareketlerle, aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak uygulayın. Gece bakımı için özel geliştirilmiş olan krem-jel dokusu yağsız ve yapışkan olmayan bir yapıya sahiptir, bu sayede cilt üzerinde kolayca erir. Bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş olan Vichy Neovadiol GF, cildi derinlemesine besler ve rahatlık hissi yaratır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.