x
sadsad x
asdasd
-%20
Vichy Homme Shaving Gel 150 ml - Hassas Ciltler İçin Tıraş Jeli

Vichy Homme Shaving Gel 150 ml - Hassas Ciltler İçin Tıraş Jeli

Daha fazla Vichy ürünü
Barkod: 3337871318895
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
39,90 TL
31,92 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Vichy
Ürün Serisi : Erkek Bakımı
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 02.02.2018 Cuma
Özet Bilgi : Ürün cildinizi olumsuz yönde etkilemeden sağlıklı bir tıraş işlemi yapmanıza yardımcı olur. Cildinizi tahrişlere karşı korumanıza ve güçlendirmenize katkı sağlar.
Vichy Anti-Irritation Shaving Gel 150 ml - Hassas Ciltler İçin Tıraş Jeli

Vichy Anti-Irritation Shaving Gel hassas yapıya sahip cilt tarzları için özel olarak geliştirilmiştir. Cildinizin sağlıklı formunu korumanıza ve tahriş oluşumlarını önlemenize yardımcı olur. Tıraş bıçağının cildinizde neden olabileceği sorunları engellemenize katkı sağlar. Cildinizde rahat bir his sağlamanıza destek olur. Ürün jel kıvamı sayesinde konforlu ve kolay bir kullanım imkânı sunar. Hassas ciltlerde dermatolojik olarak test edilmiş formülü güvenli bir kullanım sunar.

Cildinizin nem kaybı yaşamasını önlemenizi sağlar. Tıraş uygulamanızı kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlarken aynı zamanda cildinizi temizlemenize de yardımcı olur. Cildinizi yatıştırmanıza ve rahatsız hislerden kurtulmanıza olanak sağlar.

Vichy Anti-Irritation Shaving Gel 150 ml - Hassas Ciltler İçin Tıraş Jeli Özellikleri

Vichy Anti-Irritation Shaving Gel hassas cildinizi kızarıklık tahriş gibi tıraş etkilerinden korumanıza yardımcı olur. Formülünde yer alan Kalsiyum, C vitamini ve Salisilik Asit cildinizi beslemenize, korumanıza ve yatıştırmanıza katkı sağlar. Ürün cildinizde rahat bir his bırakmak için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan Vichy Termal Suyu cildinizde dinlendirici ve canlandırıcı bir etki yaratmanızı sağlar.

Cildinizi güçlendirmenize tıraş sırasında hasarlarla karşılaşmanıza engel olur. Ürün içeriğinde parabene yer verilmemesi cildiniz için güvenli bir imkânı sağlar. Cildinizi kurutmadan nemli bir etki yaratarak aynı zamanda temizlemenize yardımcı olur. Ürün cildinizde tıraş esnasında meydana gelebilecek sorunları önlemenize katkı sağlar.

Uygulanan Bölge: Ürün yüz ve boyun bölgelerinizde kullanılabilir.

Vücuda Etkisi: Tıraş uygulamanız sırasında cildinizi yıpratmadan, tahriş etmeden kullanım sağlar. Cildinizi yatıştırmanıza ve korumanıza yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Ürün direkt olarak tıraş işlemi yapacağınız bölgeye uygulanabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanıma uygundur. İhtiyaç duyduğunuzda kullanılabilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.