x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Viatight
Viatight TÜKENDİ
88,00 TL
Sırala:

Viatight

Sevişmekten uzaklaşan veya cinsel ilişkide yeterince arzuya ve doyum noktasına ulaşamadığından yakınan kadınların sorunlarının altında yatan en önemli nedenlerden biri, cinsel organlarıyla ilgili estetik korkularının olmasıdır. Özellikle doğum sonrası genişleyen vajina duvarı , hem kadınların hem de partnerlerinin , eşlerinin cinsel ilişki sırasında yeterince haz , doyum almalarını engelliyor.

Üstelik sorun sadece bununla dabitmiyor. Kadınlar , genişleyen vajinaları yüzünden idrar kaçırma gibi sağlık sorunlaır ile de karşı karşıya kalabiliyor. Sorun böyle olunca da zamanla cinsel ilişkiden soğuma , hatta takıntı veya anksiyete gibi ciddi problemler de meydana gelmeye başlıyor. Oysa sağlıklı ve mutlu bir cinsel hayatın yolu , öncelikle insanın kendine duyduğu saygından, özgüvenden geçiyor. Partneri, eşi tarafından beğenildiğini ,arzulandığını hissetmek de cinsel yaşamda önemli bir etken oluyor.

Viatight Ürünleri

Kadın genital bölgelerinde bulunan kasların çok kısa zamanda güçlenmesinie yarayan vajina daraltıcı bir krem. Viatight vajina daraltıcı krem uygulanmaya başladıktan sadece birkaç dakika süre sonra vajina duvarlarında daralmaya ve sıkılaşmaya sebep verir. Viatight vajina daraltıcı krem daha fazla cinsel doyum almanızı sağlar aynı şekilde sağladığı gibi özellikle doğum sonrası görülen kadınlarda idrar kaçırma problemleri sorunlarının önüne geçmesi ile bilinen faydalı bir cinsel sağlık ürünüdür.

Doğum yapan kadınların veya geniş vajina duvarına sahip olan kadınların vajina genişliğini daraltan bu ürün ilişki esnasında erkeğin ve kadının daha çok doyum almasını sağlar. Viatight uygulanmasından sadece birkaç dakika sonra vajina duvarlarının daralmaya ve sıkılaşmaya başlar. Sonuç olarak her iki partner de daha yoğun bir cinsel haz hisseder. Viatight , güvenli ve doğal içeriklerden oluşur.

Neden Viatight

Viatight , güvenli ve doğal içeriklerden meydana gelir.Temel etken maddesi ise bir tür yeşil çay olan ve insan vücudu için çok yararlı olan Sencha’dır. Sencha’nın kas ve cilt dokusunu %30-%50’te varan miktarlarda sıkılaştırdığı bilinir. Viatight’daki sıkılaştırıcı etkiyi veren tanin’dir. Tanin , çay ve şarap gibi sıvıların karakteristik tat ve kokusunu sağlayan maddedir. Koyu bir çay içtiğinizde ağzınızdaki doku büzülür. Benzer eylem aynı şekilde vajinada yaşanır.

Viatight’ın diğer önemli etken maddesi hamamelis virginiana dır. Hamamelis virginiana özü güncel kozmetik ürünlerinde cildi sıkılaştırıcı ve kırışık giderici etkili olarak uygulanmaktadır. Vajina daraltıcı krem kullanım şekli Viatight’ı cinsel ilişki esnasından 10-15 dklık süre önce vajinal duvarlara masaj yaparak uygulanır. Çok çabuk şekilde içinde daralma ve sıkılaşma tesirini veirir.

Düzenli uygulanma sonucunda etkisi artar. Vajina dokusu gün geçtikçe sıkılaşır ve daralır. Ciltte sarkma meydana getirmez.

Viatight Kullanıcı Yorumları

Özellikle bu viatiht ürününü kullanan bayanlar vajinalarında ki daralmaların ortadan kalktığını partneriyle ve eşleriyle doyumsuz ilişkide bulunduklarını , aynı şekilde cinsel isteksizliğinin önüne geçtiğiklerini anlattılar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.