x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Vagipak
Sırala:

Vagipak

Kadınlar için cinsel bölgelerinin temizliği ve sterilliği oldukça önemlidir. Günlük temizlik veya cinsel birleşme ardından vajina temizliği yapmanız gerekebilir ya da kadınlar kötü koku gibi durumlardan uzak durmak için anlık temizliklerine önem gösterirler. Özellikle cinsel ilişki ardından temizlik oldukça önemlidir. Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak gibi nedenlerle bu bölgelerin temizliğinin sağlanması gereklidir. Bazen bir duş almak için yeterli vaktiniz olmayabilir.

Bu gibi durumlardan kurtarabilmek adına yapabileceğiniz en etkili çözümlerden biri oldukça pratik bir şekilde paketten çıkarıp kullanabileceğiniz ve genital bölgelerinizi temizleyip çöpe hemen atabileceğiniz Vagipak İntim Vajina Temizleme Mendili’dir. Hem hızlı bir şekilde genital bölge temizliğinizi sağlar hem de pratikliği sayesinde zorlanmadan istenmeyen durumlardan kurtulursunuz. Vagipak İntim Vajina ve Genital Bölge Temizleme Mendilinin içeriği tamamen doğaldır ve sadece temizleme için kullanılır. Genital bölgenizin doğal yapısını ve kimyasını bozacak sağlığınıza engel teşkil edecek hiçbir madde içermez.

Vagipak İntim Vajina ve Genital Bölge Temizleme Mendili Neden Kullanılır?

  • Vajina temizliğinin sağlanmasında gayet etkili bir üründür.
  • Oldukça pratik bir üründür, kullanım kolaylığı sağlar.
  • Mendil şeklinde olduğu için ergonomik bir yapıya sahiptir, yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Tam manasıyla temizlik sağlar, güvenle kullanabilirsiniz. İçeriği tamamen doğaldır, genital bölgelerin kimyasını ve yapısını bozacak hiçbir madde içermez. Herhangi bir zararı bulunmamaktadır.
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.