x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Vagifix
Sırala:

Vagifix

Dünyanın en ünlü cinsel kozmetik firmalarından Vagifix vajina daraltıcı ürünü tüketicilerle tanıştırdı. Bugüne kadar binlerce kullanıcısı olan Vagifix’in müşteri memnuniyeti çok yüksek. Cinsel sağlık ürünleri, uzman doktor ve kimyagerler tarafından uzun çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Hayatımıza heyecan katmak ve cinsel sorunlarımızı gidermek için kullandığımız ürünler son derece sağlıklı ortamlarda üretilmesi gerekmektedir.
 
Birçok cinsel sağlık ürünü gerekli bilimsel çalışmalara tabi tutulmadan ve hijjenik olmayan ortamlarda üretilmektedir. Aldığınız ürünlerin sertifikalarından ve üretim koşullarından emin olmanız sizlerin ve partnerinizin sağlığı açısından önem taşır. On yılı aşkın süredir en yüksek kalitede medikal ürün üretimi yapan firmamız sağlıklı cinsel ürün eksikliğini görerek 2008 yılından itibaren Ar-Ge laboratuvarlarında ürün geliştirmektedir ve bir çok tanınmış markaya üretim yapmaktadır. Ürünlerimizin klinik testleri tamamlanmış ve tüketicilerimize sunulmuştur.

Vagifix Kullanımı

Hamile bayanların ve partnerlerinin kullanmaması önerilir Göz ile temas ettirmeyiniz, temas ettiği takdirde bol su ile yıkayınız. Cinsel bölge enfeksiyon rahatsızlığı çeken kişilerin kullanmaması önerilir.  Hassas bünye ve cilt sahibi kişilerin aşırı dozda kullanmaması önerilir. Herhangi bir sorun hissedildiğinde ürün kullanımı durdurulmalı ve doktorunuza danışılmalıdır. Kondom ile kullanıma uygundur. Bol su ile yıkanarak ürünlerimiz kolayca temizlenir.

Vagifix Vajina Daraltıcı Krem: Vagifix Vajina Daraltıcı Krem vajinayı daraltarak sıkılaştırmaktadır. Libido artışı sağlayarak östrojen salınımını arttırmaktadır. Vajinaya ıslaklık vererek, vajina kuruluğunu önlemektedir. Anal bölgede de sıkılaştırıcı ve daraltıcı olarak kullanılabilmektedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.