x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Vagi Firming
Sırala:

Vagi Firming

Vagi firming vajina daraltıcı ürün vajina çapını  daraltır. Vagi firming cinsel ilişki sırasında erkeğin ve kadının daha çok zevk alıp  doruklara ulaşmasını sağlar. Daha fazla şekilde cinsel ilişki arzu eder ve buna  özlem  duyar. Evliliğin ilk senelerinde ki aktif cinsel yaşamlarına hemen geri döner.

Vajina daraltıcı vagi firming krem fayda verirmi diye  soranlara kullanmaları oldukça tavsiye edilmektedir . Asla zararları ve yan etkileri olmayan bir kadın cinsel sağlık ürünüdür.

Vagi fiming bilindiği üzere üretici firması yer yüzünün en bilinen cinsel kozmetik firmalarından cobeco, vajina daraltıcı ürünü vagifirming ürünü , 2008 yılında tüketicilerle buluştu . Bugüne kadar binlerce kullanıcısı olan Vagifirming markasının müşteri memnuniyeti çok fazla . Vagifirming uygulanmasından yalnız birkaç dakika sonra vajina duvarları daralmaya ve sıkılaşmaya başlar. Bunun sonucunda her iki partner de daha fazla  bir şekeilde  cinsel  doyuma varır.

Vagi Firming Ürünleri

Vagifirming , güven verici  ve doğal karışımlardan meydana gelir. Vagi firming etken maddesi nedir  ve yan etkileri bulunmaktamıdır  gibi  sorunlara cevab olarak temel tesir maddesi bir tür yeşil çay olan ve insan vücudu için çok yararlı olan Sencha’dır yanıtı gelir. Sencha’nın kas ve cilt dokusunu %30-%50’ye varan oranlarda sıkılaştırdığı görülür.
 
Sencha’daki sıkılaştırıcı etkiyi sağlayan tanin’dir. Tanin, çay ve şarap gibi sıvıların karakteristik tat ve kokusunu sağlayan maddedir. Koyu bir çay içtiğinizde ağzınızdaki doku büzülür. Benzer etki vajinada yaşanır. Vagifirming’ın diğer önemli olan etken maddesi hamamelis virginiana’dır. Hamamelis virginiana özü günümüz kozmetik ürünlerinde cildi sıkılaştırıcı ve kırışık giderici  olarak kullanılmaktadır.

Neden Vagi Firming

Bilindiği üzere günümüz  hayat sürecinde vajina daraltıcı estetik operasyonlar yapılıyor. Bu operasyonların sonuçları olumlu sonuçlansa da , maliyetli ve sancılı bir süreç insanı bekliyor. Oysa fazla operasyona gerek duyulmadan bu sorunu ortadan kaldırmak  gayet başarılı . Vagifirming , krem eczanelerde ve eczane cinsel ürünleri satış ve siparişi yapan online alış veriş sitelerinden de alınabilinir.
 
Çok kısa süre içerisinde  en olumlu  faydayı  gösteren bitkisel ve doğal karışıma mevcuttur. Formunda bulunan doğal karışımlarından oluşan özel formülü ile en kısa  sürede vajinada çok çabuk daralma ve sıkılaşma verir.
 
Vajina bölgesinin geniş olması kadının vücut yapısından kaynaklanabildiği gibi ilerleyen yaş ve normal doğuma bağlı olarak da gelişebiliyor. Vajina kaslarının gevşemesi , cinsel ilişki sırasında önemli bir problem  haline gelebiliyor. Özellikle doğumdan sonra düzgün tedavi edilmeyen yırtıklar nedeniyle genişleyen vajina , kadın ile partnerinin cinsel ilişkiden doyum almasını sağlıyor.


Bunun akabinde  kadın zamanla özgüvenini kaybediyor ve cinsel yaşamdan soğuyor.

Cinsel soğukluğun en önemli nedenlerinin başında gelen vajinal görünüşün deforme olması kadının sevişmekten uzaklaşmasına neden olur.  Veya cinsel ilişkiden yeterince haz alamamasına sebeptir.

Nedenlerden biri , cinsel organları ile  ilgili estetik  korkularının olmasıdır. Özellikle doğum sonrası genişleyen vajina , hem kadınların hem de partnerlerinin cinsel ilişki sırasında yeterince haz almalarını engelliyor.
 
Oysa artık operasyona gerek duyulmadan bu sorunu çözmek  son derece kolay ve mümkün . Vagifirming , krem formundaki doğal içeriklerden oluşan özel formülü sayesinde kısa sürede vajinada gözle görülür daralma ve sıkılaşma da bulunuyor.

Vagi Firming Kullanıcı Yorumları

Ürünü kullanan binlerce kişi Vagi firming’ın müşteri memnuniyetinin çok yüksek  olduğu görülmüştür. Kullanıcılar vagi firming ürününün , düzenli uygulanmasından sadece bir iki hafta içinde etkilerini gördüklerini söylediler.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.