x
-%15
Uriage Pruriced Gel Kaşıntı ve Batmalar İçin Jel

Uriage Pruriced Gel Kaşıntı ve Batmalar İçin Jel

Daha fazla Uriage ürünü
Barkod: 3661434000805
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
78,00 TL
66,30 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Uriage
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 02.09.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Özellikle nemini kaybederek kurumaya başlayan ciltlerde gerginlik, batma, kaşıntı gibi sorunlar baş göstermeye başlar. Bu krem cildin gerginliğini yok ederek gliserinli özüyle yumuşama sağlar. Kaşıntı sonucu oluşan dökülme ve kızarıklıkları önleyerek cilt tazelenmesine destek verir.
URİAGE PRURİCED GEL KAŞINTI VE BATMALAR İÇİN JEL
Uriage pruriced gel kaşıntı ve batmalar için jel yaşlı, çocuk genç ve bebek ciltleri de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle hassas cilde sahip kişilerin gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri bir içeriğe sahiptir. Ürün 100 ml dir.
Aşırı güneşe maruz kalınan durumlardan sonra oluşan, batma yanma  ve kaşıntı gibi problemlere çözüm sağlayarak daha rahat bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.
İçerisinde bulunan, Kalamin 8 ; kaşıntıyı önlemeye yardımcı olacaktır. Bu sayede kaşıntıya dayalı cilt yüzeyinde oluşan tahribat engellenecektir.
Raspberry seed oil ; Cildin ihtiyacı olan yağ asitlerini sağlayarak nemlenmesine yardımcı olacaktır. Bu sayede cilt üzerinde oluşan gerilme gibi problemlerin önüne geçilecektir. Uriage ürünlerinin vazgeçilmezi olan termal su ile ; cilde ihtiyacı olan mineraller dışarıdan takviye edilecektir.
Saydığımız tüm bu içeriğinin ardından cilt : 
  • Kaşıntılarından kurtulacak
  • Nem dengesi sağlanarak problemli bölgedeki batma ve gerilmeler sona erdirilecek
  • Zengin mineralli yapısı sayesinde hassaslaşan bölgelerin hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olunacaktır.
Özellikle parfüm ve renklendirici içermeyen yapısı sayesinde en hassas cilde sahip kişilerin bile rahatlıkla kullanabilecekleri bir üründür.Cildin onarılmasına ve toparlanmasına yardımcı olurken bir yandan da ihtiyacı olan kaybettiği besinleri geri kazandırmada en büyük desteği olacaktır.

URİAGE PRURİCED GEL KAŞINTI VE BATMALAR İÇİN JEL ÖZELLİKLERİ

Özellikle çocuk ve bebek teninin hassasiyetine göre bakım uygulayan ürünümüz, zengin içeriği ile pamuksu tenlerinde meydana gelen tahribatı azaltırken sağlıklı görünümlerini geri kazanmalarına yardımcı olacaktır.
UYGULANAN BÖLGE : Problemin oluştuğu tüm yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz.
KULLANIM ŞEKLİ : Yeterli miktarda ürünü uygulamak istediğiniz bölgeye parmak uçlarınız yardımıyla yayınız ve parmak uçlarınız yardımıyla dairesel masaj hareketleriyle emilmesini sağlayınız. Özellikle jel formülü sayesinde daha kolay uygulanacak ve emilecektir.
KULLANIM ZAMANI : Hassasiyet hissettiğiniz bölgelerde ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

 


 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.